Главната екипа на сериите Ехо 3 за Apple TV + сега е комплетна

Essесика Ен се судира

Првите вести за серијата Ехо 3 датираат од јули минатата година. Сепак, сè до нешто повеќе од еден месец, ние не започнавме знајте кој ќе биде дел од главната екипа на оваа нова серија што ќе се снима на англиски и шпански јазик и ја поставува акцијата помеѓу границата на Венецуела и Колумбија.

Според „Варајети“, Essесика Ен се судира беше последното потпишување на оваа нова продукција. Есика ќе ја игра улогата што допрва требаше да ја додели, онаа на девојчето што исчезнува на границата на земјите што ги споменав. На овој начин, целата главна екипа на оваа нова серија е веќе комплетирана.

Во остатокот од главните улоги на Ехо 3, наоѓаме Лук Еванс (Убавицата и astверот, 3-те мускетари, бесмртни, трилогијата Хобит и Брзи и бесни 6. Заедно со Лук Еванс, се среќаваме Мичиел Хусман, познат по улогата во сериите Игра на тронови, Орфан Блек, La madición ...

Го наоѓаме најновиот додаток на оваа серија, чија прва сезона ќе се состои од 10 епизоди Елизабет Анвеис (9-1-1, НЦИС: Лос Анџелес, Афера, Grey's Anatomy…). Анвеис ќе ја игра улогата на Натали Фостер, шефицата за операции на ЦИА во Богота.

Ехо 3 ќе биде поставено во Јужна Америка и ја следи Амбер Чесборо (ја игра есика) брилијантен млад научник кој стана вистинското око на нејзиното семејство. Кога исчезнува на границата меѓу Колумбија и Венецуела, нејзиниот брат Бамби (го игра Лук Еванс) и нејзиниот сопруг (го игра Мичиел Хуисман), двајцата со воено искуство и матно минато, одлучуваат патувајте за да ја најдете во драма со прикриена воена позадина.

Во моментот не е познато кога е предвидено да започне производствотоЗначи, во најдобар случај, до септември или октомври следната година, да не очекуваме да ја гледаме оваа нова серија на Apple TV +.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.