Серијалот „Сега и тогаш“ за Apple TV + се прошири

Улоги сега и тогаш

Понекогаш е прва серија од шпанска продуцентска куќа тоа ќе биде премиерно прикажано на Apple TV +, серија која, како што можеме да ја прочитаме во Deadline, продолжува со проширување на актерската екипа тоа ќе биде дел од оваа серија што ќе се снима на шпански и англиски јазик (како и Ехо 3 y Акапулко) и кој е претставен како а трилер што се случува во Мајами.

На нови актери кои ќе бидат дел од екипата на ова сериите се Хорхе Лопез (Елита), Алисија Јазиз (Вантиџ Поинт), Дарио Јазбек (Куќата на цвеќето), Алисија Санц (# Вистинска висока), Jackек Дуарте и Миранда де ла Серна (Пред премиерата).

Понекогаш е двојазична серија која сShootе снима на шпански и англиски јазик. Серијата е создадена од Рамон Кампос, Гема Р. Неира и Тереза ​​Фернандез-Валдес, тимот кој стои зад неколку шпански серии како на пр. Кадифе, Гранд хотел y Кабелски девојки.

Сместено во Мајами и со целосно шпанска екипа, сега и тогаш ги истражува разликите помеѓу младешките аспирации и реалноста на зрелоста, кога животот на група најдобри пријатели од колеџ се менува засекогаш по еден викенд. Прославата завршува со еден од нив мртви Сега, 20 години подоцна, преостанатите пет неволно се обединуваат околу заканата што ги става на ризик нивните навидум совршени светови.

На почетокот на јуни, истиот овој медиум не информираше за актерите и актерките што ќе бидат дел од главната екипа на оваа серија: Роузи Перез, Марина де Тавира, Хозе Марија Јаспик, Марибел Верди, Маноло Кардона, Соледад Валамил и elеjко Иванек.

Во моментот датумот на започнување на производството е непознат.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.