Зефер 2 бесплатно за ограничено време

Зефер2

Денес понеделник, јас сум од Mac ви носи апликација што се нуди бесплатно за ограничено време. Ако сте од оние корисници на Mac кои уживаат во третманот со фотографија, Zepheer 2 може да биде вашата идеална апликација.

Zepheer 2 е дизајниран да биде лесен за користење и лесен за ракување. И покрај зафаќањето на помалку од 100 mB на нашиот хард диск, оваа мала, но моќна апликација ќе ни овозможи да ги уредиме нашите фотографии и да и дадеме потребен квалитет и софистицираност.

со Zepheer 2, дури и ако фотографијата е направена со лош квалитет на фотоапаратот, во непривлечни услови на осветлување (позадинско осветлување, навечер, итн.) Благодарение на десетиците стилови што ги нуди, тоа ќе биде вашата омилена апликација за третман на фотографии.

Воодушевување за сетилата, многу лесен за употреба и апликација со која ќе добиете одлични резултати. Главниот недостаток, можеби, е тоа што е достапен само на англиски и руски јазик. Не е на шпански.

Пробајте ја оваа апликација која, само за ограничено време, Тоа оди од почетната цена од 9.99 € до денес бесплатно. Идеално време да ја тестирате оваа апликација и да видите дали навистина ги исполнува вашите очекувања. Не пропуштајте ја оваа понуда.

Може да го преземете Zepheer 2 директно од продавницата за апликации Mac или преку овој линк:


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

5 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   Вера Ро dijo

  Не работи барем за мене, неочекувано се затвора при отворање на фотографијата, и jpg и tiff, не знам дали ти се случува истото, имам инсталирано macOS High Sierra

  1.    Алваро dijo

   На мое рамно, ви благодарам, ја видов вашата порака, така што ќе биде дека не е компатибилна или со 64 бита или што било од Хај Сиера, и има неколку апликации што не се ажурирани со возачите.

 2.   Елваро Августо Касас Валес dijo

  Јас го преземав и не работи, барем во висока сиера се отвора, но кога ќе отворите слика таа се затвора без понатамошно разгорување, дадов повратна информација за апликацијата.

 3.   Даниел Пароди dijo

  Истото важи и за мене. Се прашувам зошто авторите на нотра не се обидуваат да ја тестираат апликацијата, да имаат свое мислење за нивното искуство со неа и со тоа да ги избегнат овие почетнички грешки?

 4.   Ана dijo

  Јас ја имам Сиера (без висока) и не работи како тебе, кога ќе ја отворам фотографијата се затвора.