Крис Еванс ни раскажува што ќе најдеме во Defend Jacob

Бранејќи го Јаков

Додека филмските премиери беа одложени за неколку месеци поради коронавирусот, услугите за видео-стриминг, тие продолжуваат да функционираат нормално и секоја недела тие вклучуваат нови содржини за да го заживеат карантинот.

На 24 април, „Епл“ премиерно ќе изведе нова серија, серија во која игра Крис Еванс, попознат како „Капетан Америка“ од филмовите на Марвел. Оваа драма има учество и на Мишел Докери и Јаеден Мартел и ни покажува како се менува животот на Крис Еванс и неговата сопруга кога неговиот син е обвинет за убиство.

„Епл“ на својата веб-страница објави ново видео со „Дефендер Jacејкоб“, каде што и Крис Евас и остатокот од екипата, вклучувајќи го и режисерот, тие зборуваат за своите карактери И што ќе ни понуди оваа нова серија што ќе пристигне на 24 април?

Еванс наведува дека „Гледајќи го својот син во толку опасна позиција, очигледно е дека секој татко би се борел да го заштити својот син од сите нешта“, но не е толку едноставно, бидејќи има многу докази кои директно го обвинуваат неговиот син, потопувајќи го Крис Еванс и неговата сопруга (Мишел Докери) во морето на сомнежи. Мортен Тилдум, режисер и производи на филмот поставува две прашања: Што сте подготвени да направите како семејство? Колку добро ги познаваме нашите деца?

Откако официјално беше пуштен во употреба видео-сервисот на Apple, момците од Купертино ни дозволија да уживаме во првите епизоди од практично сите серии што ни ги става на располагање, сето ова, без да го користите пробниот период.

Ако купите кој било уред на Apple со екран (Apple Watch нема да работи) Apple ни дава годишна претплата на Apple TV +, промоција што имаме само 90 дена да ја искористиме откако го споредивме уредот.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.