Психолошкиот трилер Surface за Apple TV + се оформува

Кастинг на површинска серија

Оливер acksексон-Коен и Стефан Jamesејмс

Минатиот декември разговаравме за серијата за прв пат Површина, трилер што ќе се приклучи на веќе достапниот каталог од истиот жанр достапен на Apple TV + како служат, Одбрани го Јаков y Техеран. На најнови вести поврзани со овој проект, покажи ни го актери кои ќе бидат дел од оваа приказна.

Оливер acksексон-Коен (Проклетството на Хил Хаус) и Стефан Jamesејмс (номиниран за Еми во 2020 година за #FreeRayshawn) се приклучија на екипата на оваа серија која е опишана како трилер за потрага на жена за обнова на нејзиниот живот по обид за самоубиство и неговата борба да се сети на причините што го доведоа до таа ситуација.

Оливен acksексон-Коен Тој ќе ја игра улогата на Jamesејмс, сопругот на Софи (главниот јунак на оваа приказна) и кој е партнер во компанија со ризичен капитал. Стивен JamesејмсОд своја страна, тој ќе го игра полицаецот Баден, кој се чини дека има чудна врска со Софи.

Покрај Оливер acksексон-Коен и Стефан ејмс, серијата ќе го има и Ари Грајнор (Г-ѓа Америка, Лош учител) во улогата на Каролин, Франсоа Арно (Борџија) како Харисон, Маријана Jeanан Баптист (Слепа точка, Без трага, Тајни и лаги за која беше номинирана за Оскар од Холивудската академија како најдобра споредна женска улога) како Хана и Мили Брејди (Габит на дама, Последното Кралство) како Елиза.

Серијата првично ќе се состои од 8 епизоди, а производството е предвидено да започне во наредните месеци. Површина ќе бидат произведени од Hello Sunshine, продуцент на Рис Витерспун со кого Епл веќе работи на серијата Утрински шоу, За волја на вистината y Мојот вид земја Стриминг видео услугата на Apple доаѓа наскоро.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.