Раскин ќе го промени начинот на работа на Mac. Понуда.

Апликацијата Raskin за Mac сега е на продажба

Raskin е една од оние апликации што радикално ќе го променат начинот на работа на вашиот Mac. Сега тој исто така доаѓа со понуда што остава апликацијата без никаков трошок и доколку сакате да ја купите нејзината Pro верзија, таа ќе ве чини само 2,99 €. Тоа е многу добра можност да ја тестирате оваа апликација што е способна да концентрира неколку датотеки во истиот панел за приказ. Фотографии, PDF ... итн. Сето тоа многу визуелно и лесно за пребарување.

Можеби е време да ја искористите оваа понуда, Не знаеме со сигурност колку време ќе биде потребно за да се промени начинот на работа на вашиот Mac. Овој нов начин може да биде многу продуктивен, и за таа цена мислам дека вреди.

Раскин по цена од цената преку продавницата за апликации Mac

Она што се издвојува од Раскин се „Местата“ или местата. Тие се таму каде што ќе работиме најмногу и каде ќе ја постигнеме крајната цел на оваа апликација, која не е никој друг, освен да бидеме попродуктивни и поефикасни во нашиот ден за ден. Кога ја преземаме апликацијата, имаме пристап до прирачникот нема да ни требаат повеќе од десет минути да го прочитаме и да се фатиме за неговото ракување.

Сумирајќи, Raskin е алтернатива на традиционалниот десктоп кориснички интерфејс (Пронаоѓач) на Mac. Тоа ви помага да комуницирате со вашиот компјутер на попријателски начин. Раскин ви дозволува да зумирате и танцувате за да лоцирате, организирате, преместувате и лансирате документи и апликации од едно место.

Можете да создадете онолку места колку што ви требаат и во нив да додадете папки или надворешен волумен (вклучително и споделени ресурси на сервери). Можете да зумирате и на тој начин поблиску да ја видите секоја од папките или да имате глобално знаење за тоа што има на секое место или место.

Раскин за Мек на продажба сега

Раскин не заборава да може да ја нарача секоја од датотеките по име, датум на создавање, последно отворено, етикета, големина, тип или изберете рачен вид.

Многу комплетна и продуктивна програма која со оваа понуда, Многу е добра опција да можете да напредувате малку повеќе кон повисок квалитет на работа.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.