Подкаст 11 × 31: Ретро е во мода

Епл подкаст

Продолжуваме со неделниот подкаст уште една ноќ и еден ден пред официјалното претставување на новиот iPhone SE. Apple ја продолжува својата деловна активност и ние го снимивме подкастот ден пред презентацијата на овој нов „ефтин“, но мирен модел на iPhone, следната недела ќе зборуваме за тоа во должина.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.