Сиберија, на продажба за ограничено време Mac App Store

продавница за апликации во Сибирија

Сибир обично се цени по 11,99 €, и за ограничено време е намален за 60% и само за 4,99 € Може да биде твое. Кејт Вокер, амбициозна млада адвокатка од Newујорк, има за задача она што на почетокот изгледа како прилично јасна задача: брза станица да управува со продажбата на скриена стара фабрика за автомати во алпските долини, а потоа да се врати дома до САД . Додека започнувате со оваа задача, немате идеја за тоа неговиот живот ќе добие радикален пресврт. За време на неговата експедиција низ Европа, патувајќи од Западна Европа до Далечниот исток на Русија, ќе се сретнете со мноштво фасцинантни карактери и локации додека се обидувате да ги лоцирате Ханс, На необичен пронаоѓач (последниот клуч за откривање на тајната на Сиберија).

Неговото патување низ времето и различните територии ќе ќе ве натера да ги ставате во прашање сите ваши вредности, додека потпишувањето на договорот што во тоа време го натера да го преземе патувањето, ќе стане пакт со судбината.

 • Фасцинантни и енигматски ликови.
 • Агли, движења и врамување на камерата во кинематографски стил.
 • Оригинални и креативни загатки.
 • Уникатна и неспоредлива атмосфера.

Сиберија е долга и возбудлива авантура во која ужива Разновидни, висококвалитетни графички средини и вклучува целосно синхронизирање на ликови во Англиски, француски, италијански, Español и германски. За нејзина инсталација, А. минимум 2 GB простор за складирање на вашиот уред.

Детали:

 • Категорија: Игри.
 • Публика: 27 г.
 • Верзија: 1.0.
 • Големина: 1.77 GB
 • јазици: Шпански, германски, француски, англиски, италијански.
 • Развивач: микроиди. © 2014 Anuman Interactive.
 • компатибилност: OS X 10.4 или понов.

Уживајте во Сиберија од Лајвкед на 4,99 € и добијте исклучително намалување на цената од 60%!.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.