„Tomb Raider“ и „Tomb Raider: Underworld“, цената е намалена за ограничено време

Подземјето на гробницата

Спектакуларните игри „Tomb Raider“ y „Tomb Raider: Underworld“, за многу ограничено време тие се сведени само на 14,99 евра9,99 евра соодветно. Игрите обично се со цена од 29,99 €, односно 19,99 €, така што попустот е значителен. Двете игри се целосно шпански, и графиката и играта се одлични.

гробник Рајдер

Пред купување видете ги минималните барања Што ти треба за да можеш да го играш тоа во твоето MacМожете да го проверите преку линковите до Mac App Store што ги ставаме за секое преземање, што детално го опишува во неговиот опис.

Во првиот „Tomb Raider“ археологот Лара Крофт треба да започне експедиција во најдете потопен свет под Арктичкиот океан. Од кристалните води на тајландските брегови до џунглите во Мексико, Лара нема да запре се додека не ги отвори тајните врати кон тој потопен свет. Во играта на „Tomb Raider: Underworld“ младата и убава Лара Крофт, бродолом на пуст остров, и мора да започне борба за неговиот опстанок со неговиот инстинкт како единствено оружје. Haveе мора да и помогнете на Лара да ги усоврши своите природни дарови додека тргнува на опасно патување за да ги спаси своите пријатели и да избега од крвожедните жители на островот. Забавата е загарантирана, но пред да ги купите игрите како што споменав претходно, проверете дали сте Mac ги исполнува минималните услови.

Купи ја играта на 'Tomb Raider'директно од Mac App Store од следниов линк што го ставаме подолу.

Купи ја играта на 'Tomb Raider: Underworld'директно од Mac App Store од следниов линк што го ставаме подолу.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

2 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   oseозеан dijo

  Дали има контролер за игри што е целосно компатибилен со mac ??? Пробав неколку, но никој не работи како што треба.

 2.   Кристијан Руиз-Сантилјан dijo

  и кога Rise of the Tomb Raider за mac ??