Афинитетен пакет бесплатно 90 дена

Афинитет апартман

Вистината е дека не можам да се заситам од препорачувањето на фантастичниот апартман на Affinity. Користев Фотошоп многу години, но морав да платам за претплатата на Adobe, што не е баш ефтино, и пред неколку месеци решив да пробам со Affinity Photo.

Јас го користам секој ден и вистината е дека сум воодушевен од тоа. Една недела подоцна се откажав од мојот план за Adobe. Сериф, развивачот на пакетот Афинитет, имал одлична идеја да ги искористи овие тешки моменти на затворање дома и да ги стави сите свои Пакет за афинитет бесплатно 90 денаИ згора на тоа, ако го купите, имате 50 проценти попуст. Запленете го.

Долго време одев по софтвер сличен на Фотошоп за да се откажам од нивниот месечен план. Ја искористив понудата што Сериф ја лансираше минатиот црн петок и решив да ја купам Афинитет фотографија. Со единствена уплата од 38,99 евра и интегрирани ажурирања (веќе бев два за три месеци) решив да пробам.

Една недела откако го искористив, се збогував со Фотошоп и се откажав од нивниот месечен план. Вистината е дека тоа е многу моќен софтвер, на кој апсолутно нема на што да му завидува Adobe Photoshop.

Неговиот интерфејс, функции и менија се многу слични на софтверот Adobe. За неколку минути добивате Affinity Photo ако имате одредена флуентност со Adobe Photoshop. Неговите ажурирања се доста чести. Откако започнав да го користам во ноември минатата година, тој веќе беше ажуриран двапати.

Сега Сериф ја искористи ситуацијата во затвор дома. Имате повеќе време да го тестирате пакетот, и ако го направите телекомуникација и ви требаат овие алатки што обично го користите во канцеларија, можете да ја искористите оваа пригода и да го испробате целиот пакет во целост 90 дена.

Афинитет фотографија

Affinity Suite - Измени, Дизајн и објавување.

Афинитет апартман: Фотографија, дизајнер и издавач

Афинитет пакетот е составен од три независни програми: Афинитет фотографија, за уредување фотографии, Афинитет Дизајнер, за графички дизајн за вектор и растер, и Издавач на афинитет, дека можете да го комбинирате со претходните две за да ја објавите вашата работа. Можете да го преземете од вашиот веб-.

Може да ги испробате сите три програми бесплатно во следните 90 дена како поддршка за затворање дома од КОВИД-19, и ако ве убедат, сега тие се со А. 50 проценти попуст во споредба со неговата вообичаена цена. Сигурно дека Adobe не се забавувал многу од оваа иницијатива.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.