Affinity ја лансира својата пролетна понуда со 50% попуст на целиот свој пакет

Афинитет

Секогаш кога ќе се појави промоција Афинитет, Ја користам оваа прилика да го препорачам овој одличен пакет за уредување фотографии. Откако го поминав целиот мој живот со Photoshop, почнав да користам Affinity Photo пред три години и сум заљубен во него.

Нема што да му завидува на пакетот Adobe, во однос на моќноста и функциите за уредување, а најдобро од сè, има еднократна исплата засекогаш. И одвреме-навреме, за неколку дена е попуст од 50 проценти. Сега тој се врати, со својата кампања «Пролетна распродажба".Serif, развивачот на пакетот за уредување фотографии Affinity, штотуку го стави својот пакет апликации со попуст од 50 проценти за ограничено време. кампањата ја крсти како „Пролетна распродажба“.

Оттука ги охрабрувам оние кои сè уште не го пробале пакетот Affinity да го сторат тоа, бидејќи сега можете да го пробате бесплатно 90 дена. Ако веќе сте го направиле тоа и ве убедило (вака ми се случи), сега можете да ја искористите понудата и да направите уникатно купување со 50 проценти попуст.

Пакет за афинитет е многу сличен на оној на Adobe. Имаш Афинитет фотографија, за фотографско ретуширање, што е Фотошоп што сите го знаеме. Следи го Афинитет Дизајнер, да креирате векторски дизајни во стилот на Adobe Illustrator.

Апартманот го комплетира Издавач на афинитет, кој се поврзува со претходните два за објавување на вашите проекти. Сличноста во Adobe би била InDesign. Трите апликации во пакетот се независни и се купуваат посебно. Сите се на половина цена.

Основната предност на пакетот Affinity е тоа што имате само едно плаќање и не е потребна претплата. Affinity photo има специјална iPadOS верзија, а по најновото ажурирање на верзијата за macOS, веќе е компатибилна со новиот Apple Silicon. Можете да ги преземете пробните верзии или да ги купите двете во App Store, како на веб-страницата на Афинитет. Пролетната распродажба е ограничено време.

 


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.