Амбис: рајските раи (полн), на продажба за ограничено време

Abyss: the Wraiths of Eden (Целосно)

За ограничено време играта „Амбис: рајските раи (целосен)“ Намален е од 6,99 € на 1,99 €. Фантастична игра од инвеститорот G5 Забава АБ. Играта е целосно влезена Español.

Во оваа одлична игра ќе влезете во длабоко море, ќе мора да го пронајдете познатиот подводен истражувач Роберт Марсо кој има исчезна под многу мистериозни околности, и сега неговата девојка мора да се спушти на темните длабочини на океанот за да го пронајде, во кој ќе влезете под неговата кожа за да го пронајдете нејзиното момче. Haveе мора да го испитате потонат град Еден, што сега е контролирано од пекол, ќе мора да најдеш скриени предмети и преземе мистериозни морски чудовишта во оваа брза мисија да спаси исчезнат нуркач. Тогаш ве оставаме а приколка за игри, за да можете да добиете идеја.

Карактеристики:

 • 22 мини-игри, вклучувајќи ја и необичната игра Домино
 • 40 блескави и егзотични локации
 • 16 уникатни сцени на скриени објекти
 • Три режими на тежина: секојдневен, напреден и стручен
 • Длабински водич за стратегија

Детали:

 • Категорија: Игри.
 • Публика: 06 / 03 / 2013
 • Верзија: 1.1
 • Големина: 680 MB
 • јазици: Шпански, германски, поедноставен кинески, корејски, француски, англиски, италијански, јапонски, полски, португалски, руски
 • Развивач: G5 Забава АБ.
 • Компатибилност: OS X 10.6.6 или понов.

Набавка „Амбис: рајските раи (целосен)“ што е повторно спуштено за ограничено време, од следниов линк што го ставаме подолу.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.