Shaggy and the Helpsters со нова песна за Apple TV +

Helpsters

Секако, песните охрабруваат некого и во овој случај хомстерите и бушавиот, со наслов Тротоари повторно нè охрабруваат во новото видео поставено на каналот YouTube на Apple TV. Пред една недела одговорно лице за давање глас на звуците на пријателските Хелстери беше пејачот К. Флеј, овојпат соработката е со Шеги, чие вистинско име е Орвил Ричард Бурел, кој е очигледно реге музичар, пејач и диџеј со јамајканска националност.

Вистината е дека музичкиот ритам што го носат е одличен ако ви се допаѓа овој жанр, но најдобро е да го видите видео директно:

La Серија помошници Веќе ја има својата прва сезона на Apple TV + и Apple во моментов нуди тринаесет поглавја од серијата. Оваа серија фокусирана на најмалата од куќата има доста успех и сигурно Apple ќе продолжи да инвестира во неа. Покрај тоа, со неа, содржината за Apple TV е многу поразновидна и најмладите во овој случај можат да уживаат во овие убави карактери.

Засега, оваа прва сезона може да се види целосно бесплатна без да мора да купите уред на Apple и да ја активирате годината бесплатно или да го користите пробниот период, во Купертино тие отворија дел од нивната содржина за секого, па сè што ви треба е Apple ID и Епл ТВ апликација да започне да гледа неколку нивни серии бесплатни за сите. Во моментов имаат максимална забава возможно со прашањето за затворање е начин да ги поминете часовите на попријатен начин.

 


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.