Втора сезона на Утринското шоу во септември

Утринската емисија

Може да се каже дека Утринската емисија е една од најдобрите серии што во моментов ги има Apple TV +. Една од најпознатите критики и јавноста. Добитник на награди и успешно гледање, втората сезона веќе има датум на објавување. И покрај пречките што се случија поради пандемијата, пред сè, веќе имаме датум на објавување. Следниот 17 септември ќе започне на Apple TV + the втора сезона на авантурите на најконтроверзната програма за вести.

Наградуваната уредничка драма „Утринската емисија“ се подготвува за враќање во Apple TV + со ново двеминутно промотивно видео. 17 септември, наградената серија „Еми“ серија ќе се врати на малите екрани за својата втора сезона. Промотивното видео што беше поставено на Твитер и Јутјуб им дава на обожавателите на серијата идеја за тоа што треба да се случи подоцна оваа година.

Во неколку наврати, снимањето на серијата беше прекинато поради КОВИД и нејзините инфекции кај членовите на снимачкиот сет. Во декември таа продолжи повторно и се чини дека е подготвен да биде објавен. Continueе продолжиме да ги гледаме авантурите на протагонистите на најсаканата, но истовремено и најкритикувана програма за вести во измислениот телевизиски свет. Многу сакана серија како што рековме од критиката и јавноста.

Оваа втора сезона, екипата на The Morning Show се опоравува од уништувањето предизвикано од постапките на Алекс (ennенифер Анистон) и Бредли (Витерспун). Серијата ќе влијае на континуираните промени што се случуваат во светот, каде што идентитетот е сè и јазот помеѓу тоа како се претставуваме и како навистина сме игра одлучувачка улога.

Ставете го тој датум на вашата агенда. 17 септември, светска премиера на втората сезона на The Morining Show сигурни сте дека барате втора Еми.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.