Може да гледате две епизоди на серии на Apple TV + без да го користите пробниот период

ТВ +

Можно е многу од вас да не плаќаат за да гледаат Apple TV + како што сигурно многу од вас се, благодарение на купувањето на кој било уред со кој ни даваат бесплатна година на новиот стриминг сервис на Apple. Логично на овие, ние треба да додадеме можност за користење на 7-дневните бесплатни проби понудени на Интернет и за сите уреди, иако има уште повеќе

Да, и тоа е дека сите оние кои не сакаат да се регистрираат за да ги користат бесплатните 7 дена, компанијата им дозволува прегледајте ги првите две епизоди од секоја од сериите што ги имаат во својот каталог за да можете да одлучите дали да ги поминете тие 7 дена или не.

Списокот на моментално достапни серии не е еден од најдобрите на пазарот, но без сомнение тие се забавни серии кои можат да ви се најдат овие денови и тоа е дека скоро сите се со првата целосна сезона, па затоа ќе дојдат за нас одлично. Овие се:

 • Утрински шоу
 • Неверојатни приказни
 • Митска потрага: Празник на врани
 • Мала Америка
 • види
 • За целото човештво
 • Вистината Бидете кажана
 • Снупи во вселената
 • служат
 • Писателот на духови
 • Helpsters
 • Дикинсон
 • Клуб на книги на Опра

Вистина е дека сега во овие денови на затворање може да биде добро да се искористат сите видови бесплатни промоции на претплата за ограничено време, но во „Епл“ тие одат чекор понатаму со оваа опција бидејќи ни овозможува да видиме две епизоди од сите нивните серии нема претплата какви било и без поминување на пробни периоди. Е го најдете на Интернет ТВ.apple.com.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.