Hitman: Absolution - Elite Edition со попуст од 60%

  убиец-апсолуција-2

Акционата игра Hitman: Absolution - Elite Edition, пронајден во продавницата за апликации Mac со 60% попуст за ограничено време колку добро можете да прочитате во насловот на овој пост. Toе станеме агент 47 Хитман е генетски убиен убиец кој ја извршува задачата за атентат со спектакуларна вештина и генијалност. Ова не е игра што штотуку е лансирана како новина во продавницата, таа е достапна за OS X некое време, но ако сеуште ја немате, ова може да биде добро време да се лансирате за тоа.

убиец-апсолуција-1

За оваа игра е потребен Mac со специфични барања и да има над 17 години за да ја преземете оваа игра како што е наведено на веб-страницата на Apple, затоа ве советуваме да ги прочитате минималните потребни барања пред да започнете со купување: процесор 2.0GHz, со минимум 4 GB RAM, 512 MB или поголема графичка картичка и имаат 24 GB слободен простор на нашиот хард диск. Во прилог на овие барања на Картичката Intel HD4000 бара минимум 8 GB RAM меморија и серии ATI X1xxx, ATI HD2xxx серии, Intel GMA серии, Intel HD3000, NVIDIA GT1xx серии, NVIDIA 7xxx серии, NVIDIA 8xxx серии, NVIDIA 9xxx серии и NVIDIA 3xx серии, Тие не се компатибилни.

Оваа игра е несомнено една од најважните ако сакате акција и сега може да го набавите за само 9,99 евра од Apple Store. Веднаш подолу ви ја оставаме врската за да не губите време и можете да ја купите со овој важен попуст.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.