Играта Minidrivers е ажурирана во верзија 2.8

минидривер-2

Се соочуваме со ажурирање што е достапно неколку дена, но предупредуваме за тоа за сите оние корисници кои немаат активирани известувања на Mac и да ги покажеме дополнителните подобрувања. Ова е верзија 2.8 и развивачите на Иванович Игри, го каталогизираат како одлично ажурирање на оваа 2016 година. Во него, покрај типичните подобрувања во перформансите и сигурноста на системот, програмерите додадоа пар нови автомобили, ново коло и други новини што продолживме да го покажуваме по скокот.

За оние кои не го знаат тоа, ова е една од оние игри што еднаш кога ќе ја пробате, не можете да престанете да играте неколку игри од време на време, така што оние кои сакаат да играат од време на време Minе си поминете убаво со Minidrivers.

минидривер-1

Тие самите го каталогизираат како одлично ажурирање на сезоната 2016 година и покрај двата нови автомобили и новиот круг, додава:

  • 120 нови нивоа (2 шампионати)
  • Сите автомобили се ажурирани
  • Ажуриран е и режимот за сезоната
  • Сето тоа е подготвено за новиот календар на серии, на исто ниво со Ф1

Вистината е дека денот кога ја преземав играта не мислев дека би сакал толку многу, но лично можам да кажам дека не можам да одам една недела без да си дозволам да се опуштам. Сигурно ако го пробате нема да можете да престанете да играте. Претходното ажурирање пристигна на почетокот на годината, но овој пат се додаваат нагласи за оние кои секогаш сакаат малку повеќе. Станува збор и за тотално бесплатна игра што ќе ги најдете во продавницата за апликации Mac.

MiniDrivers: Тркачка игра со мини автомобили (AppStore Link)
MiniDrivers: Тркачката игра со мини автомобилислободен

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.