Колекционерско издание на Проколнатиот брод (Целосно), бесплатно за ограничено време

Денес е ден на понуди во игри и апликации за Mac или така се чини. Откако ги видовме попустите од 50% за кул-апликацијата Pixelmator, сега прикажуваме забавна игра бесплатно за ограничено време, станува збор за: Проколнатиот брод, колекционерско издание (целосен).

Во оваа игра влегуваме во голем и луксузен брод со име Ондин. Бродот го напушти пристаништето и никогаш повеќе не беше слушнат од него и ќе биде време да влезе во морето со помош на корпорацијата Трајдент да спасете ги остатоците и откријте што се случило на овој огромен брод што се чини дека е проколнато.

проколнатиот брод

На патот, тотално ќе изгубиме контакт и ќе доживееме сензација да се најдеме во паралелен свет полн со мистерии што треба да се решат. На кратко, играта ќе ни даде повеќе од 100 мисии во 66 различни сценарија и 43 забавни загатки-мини-игри, Што да се добие.

Во претходни прилики, видовме бесплатни игри или апликации за ограничено време на Јас сум на Mac, понудата може да трае кратко или да трае долго, но ако сте заинтересирани да ја имате, препораката е не одолговлекувајте за да ја преземете. Некогаш апликациите или игрите остануваат бесплатни засекогаш, а друг пат траат еден ден.

Ова колекционерско издание на „Проклетниот брод“ (Целосно) има две верзии достапни на продавницата за апликации „Мек“, онаа за која разговаравме во овој напис и «колекционер»Дека ние исто така ќе се поврземе подолу и тоа е исто така бесплатно. Имај Големина од 687 MB, е на кастилијански, а чистач на истиот е G5 Entertainment AB.

Колекционерско издание на колекционерот на проклетниот брод


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.