Информатор за Mac, календарот што интегрира задачи, настани, проекти и многу повеќе

Информатор за Mac, календарот што интегрира задачи, настани, проекти и многу повеќе

Во сегашно време, многу луѓе се презаситени од големиот број настани, задачи, состаноци, проекти, задачи и сл. Со кои треба да се справуваат секој ден, без разлика дали се во лична сфера, на работно место, на студии или во сите од нив истовремено.

За среќа, развојот на апликации за белешки, календари, потсетници, менаџери за задачи и други сродни апликации значително ја олесни мисијата за управување со сите наши задачи, но тогаш се јавува нов проблем: наоѓаме неколку апликации, секоја од нив наменета за одредена работа. Можете ли да замислите дека сте во можност интегрирајте ги во единствена апликација сите ваши настани, состаноци, белешки, задачи ...? Па тоа е точно Информатор за Мек, одлична алатка што сега можете да ја добиете и со 70% попуст на нејзината оригинална цена.

Унифицирајте ги задачите, настаните, состаноците, белешките и многу повеќе со Информатор за Mac

Информатор за Мек е апликација за календар за Mac што го издигнува искуството на ново ниво на ефикасност и продуктивност со тоа што станува а Комплетен планер и организатор за календар, задачи, проекти, белешки и многу други алатки кои ќе ви овозможат да воведувате ред во вашиот ден на ден.

Информатор за Mac, календарот што интегрира задачи, настани, проекти и многу повеќе

Една од нејзините главни предности е нејзината висок степен на прилагодување што ви овозможува да водите сметка за состаноците, датумите на доспевање итн.

Има организиран интерфејс со јазичиња и можете да додадете онолку јазичиња колку што ви требаат. Покрај тоа, таа вклучува моќна функција за пребарување, богат уредувач на текст, можност за додавање гласовни белешки, паметни филтри за да можете да ги организирате своите задачи врз основа на вашите сопствени правила, брз влез за проекти, задачи, подзадачи (на повеќе нивоа), список за проверка, функција за фокус преглед за да го видите денот на прв поглед ...

Информатор за Мек Има оригинална цена од 49,99 УСД, но сега можете да имате корист од 70% попуст и набавете го за само 14,99 УСД овде. Промоцијата ќе важи во следните четири дена, така што сè уште имате време да дознаете повеќе за нејзините карактеристики и функции во нејзината веб-страница.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.