Искористете го пакетот Mega Mac 2015, пакет многу интересни апликации по добра цена

Мега пакет-понуди апликации за пакети апликации mac-0

Како и секогаш од време на време, ве известуваме за некоја друга интересна понуда во форма на пакет апликации што според мене може да бидат заинтересирани повеќе од еден корисник и дека секоја од овие апликации има индивидуална цена од околу 30 евра, во некои случаи не достигнува 5 евра и внесува повеќе од 70 евра како што е случајот со Disk Dill Pro.

На овој начин од само 29,99 УСД (околу 26,6 Евра), можеме да го купиме целиот пакет со различни апликации за сите вкусови, од типично одржување, преку еден за управување со мрежи, ретуширање на фотографии или враќање на податоци.

Мега пакет-понуди апликации за пакети апликации mac-1

Квалитетот на овој пакет апликации е многу висок, со некои како Уредник на фотографии во Аутодеск, ефективно се повикуваме на Pixlr Pro или како на пример гореспоменатите апликации за враќање на податоци на дискот, Диск копра Про, како главно тврдење. Од друга страна, има и други како Леплива лозинка која безбедно ги зачувува имињата на корисниците и Spotdox што нуди далечински пристап до документи на вашиот Mac.

Постои уште една апликација за ретуширање на фотографии, како што е HDR Darkroom 3 и Deep Dreamer додека апликацијата Преземање ќе ја зачува историјата на прелистувачот за да создаде еден вид библиотека со најчести пребарувања според вашите желби.

Во однос на другите апликации, ние мора да го потенцираме Киви за Gmail или Mail Archiver Pro, двајца многу компетентни менаџери за е-пошта, покрај FoldingText да уредувате од природната апликација TextEdit заедно со апликацијата Breaking што ќе ве информира за најновите новости.

Конечно, апликациите на Command One Pro се истакнува по тоа што е одличен менаџер на датотеки додека Macbooster да биде типичен кој ќе се грижи за одржување на системот. Не смееме да ги заборавиме и My Net и PrivacyScan што ќе ни помогнат да ја одржиме приватноста на мрежата.

Ако некоја од овие апликации ве интересира или ви се допадна комплетниот пакет, можете да го купите од овој линк.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.