ЛАГО Сага војна на Starвездите - 75% попуст за ограничено време

Сага за LEGO Star Wars

LEGO Star Wars: The Complete Saga, имај 75% попуст, обично има цена од 19,99 € и сега само 4,99 € Може да биде твое. Е тотално на шпански јазик и осврти за играта се импресивни.

Играјте низ забавна галаксија на Војна на ѕвездите што комбинира бесконечно прилагодување на LEGO со епска приказна за шесте епизоди de Војна на ѕвездите. Ова е дефинитивната LEGO Star Wars што ги вклучува првите две игри и ги проширува со нови карактери, подобрени визуели и повеќе нивоа на бонуси отколку што можете да посочите со вашиот сијаличка. Препорачуваме да ги прочитате минималните барања што ги ставивме откако ќе продолжите да читате.

LEGO Star Wars: The Complete Saga е игра за целото семејство, која е привлечна за сите возрасти. И забавно е и предизвикувачко: одберете и изберете ги вашите карактери паметно за да ги внесете борба, решавајте гатанки и работи заедно како а тим да ја победи темната страна.

 • Автентично режим на мултиплеер соработка која им овозможува на двајца играчи да уживаат и да се забавуваат истовремено!
 • Отклучете над 160 карактери од филмовите „Војна на Starвездите“, вклучително и 10 карактери што не биле видени досега во игрите на LEGO Star Wars.
 • Ажурирани графички и забавни моменти.
 • Ажуриран прилагодувач на карактери што ви овозможува да креирате карактери со мешавини на различни филмови од трилогијата, како Хан Винду или Ландо Амидала.
 • Подобрена моќ на силата на двата знака Jedi како Сит, вклучувајќи ги „Фрлање на сила“ и „Притисок на сила“.
 • Нови витализатори се шири на сите нивоа на игра.
 • Нови мисии на ловци на распродажби.

Важни информации за LEGO Star Wars The Complete Saga:

 • LEGO Star Wars The Complete Saga не е компатибилна со следниве графички картички: Intel GMA.
 • За да ја користите играта со задоволителни перформанси, вашиот Mac мора да ги исполни овие минимални барања: Графичка картичка 1,4GHz процесор / 1 GB RAM / 128MB (освен Intel GMA).
 • Оваа игра не е компатибилен во моментов со томови форматирани како Mac OS Plus (чувствителни на големи букви).

Детали:

 • Публика: 07 / 06 / 2011
 • Верзија: 1.1.1
 • Големина: 4.64 GB
 • јазици: Español, Германски, дански, француски, англиски, италијански
 • Развивач: Feral Interactive Ltd
 • компатибилност: OS X 10.6.6 или понов

Download:


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.