Креирајте мапи за умови лесно со xLine

xLine

„xLine“ тоа е апликација за Mac и iPad со кои лесно можете да креирате Mind Maps, односно мапи со идеи, проекти, хронологии, идејни и сл. „xLine“ обично се цени по 49,99 €, и за бидејќи компанијата за развивачи наполни 15 години, тие го спуштија на 29,99 € Ограничено време.

Не постои само xLine за Mac, верзија на xLine е исто така достапна и за iPad, двете врски за купување се на крајот од статијата. Со апликацијата можете sincronizar мапи на умот што ги правите со услугите за складирање преку Интернет од Dropbox o iCloud Drive. Тоа е совршена алатка за собирање идеи што ви овозможува организирајте ги визуелно.

xline mac

Цени
Сега вклучува неограничени и бесплатни ажурирања засекогаш. Може да ја инсталирате апликацијата во до 5 компјутери Mac од вашиот дом или канцеларија. За да го користите на повеќе Mac или само да ја изнајмите апликацијата за една година, користете ја нашата безбедна онлајн продавница.

Судска верзија
Може да преземете пробна верзија на оваа апликација од официјалната веб-страница и да ја користите 5 дена без никакви ограничувања. За да ја тестирате апликацијата, одете на следниот линк.

Apoyo
Тоа е бесплатна услуга каде што можете да контактирате со развивачите од веб-страницата, да читате најчесто поставувани прашања итн.

Детали за

 • Категорија: Продуктивноста.
 • Ажурирано: 27 г.
 • Верзија: 2.50.
 • Големина: 18.3 MB
 • јазици: Француски англиски.
 • Развивач: adnX SARL.
 • компатибилност: OS X 10.8 или понова, 64-битен процесор.

Набавка „xLine“ што се намалува за петнаесет години од постоењето на компанијата „adnX SARL“, само за 29,99 €, наместо вообичаената цена од 49,99 €.

Можете исто така да купите „xLine“ став iPad, и нека бидат синхронизирани сите мапи на умот.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.