Добијте 15 евра бесплатно за користење на Amazon Photos. Проверете дали можете да ги добиете

Премиерот

Ако сте член на премиерот, сега можете добијте 15 евра попуст за идни купувања, плус неограничено складирање фотографии, сето тоа како резултат на Prime Day. Исто така, денес можете да добиете одлична понуда за технолошки гаџети, што го прави овој кредит уште попривлечен, бидејќи тоа нема да биде единственото нешто што можете да го заштедите во овие кризни моменти.

Со бесконечна резервна копија во облакот, секогаш можете да ги имате вашите омилени фотографии и никогаш да не ги изгубите, бидејќи тие ќе бидат заштитени од каков било проблем што може да се појави. Можете да го добиете ако ги исполнувате потребните барања, едноставно кликнување овде. Доколку ги исполнувате барањата наметнати од Amazon за своите клиенти, тогаш ќе можете да пристапите до оваа понуда. Во случај да не знаете кои се тие барања, еве резиме:

Ќе добиете попуст од 15 евра за вашата нарачка на Amazon.es за околу 7 дена. Ќе го добиете по е-пошта, во форма на код за промотивен попуст. Можете да го користите кредитот на Amazon.es за производи и дигитални содржини се додека внесувате промотивен код за да купувате. Секако, тој ќе биде применлив само за производите и дигиталните содржини на оваа веб-локација до 15 ноември 2022 година, датумот на кој истекува кредитот. Пред тоа, имате време да размислите како сакате да го потрошите.

И за крај, треба да се напомене и дека понудата нема да биде достапна само за време на Prime Day. Амазон сакаше да го прошири подалеку од тоа и можете да се одлучите за тоа до 31 октомври 2022 година. период што треба да се дозволи фокусирајте се денес на зделките на Prime Day и да можете да заштедите многу пари за купувањата планирани за Божиќ или да добиете се што ви треба за себе.

Повеќе информации: 15 € кога користите Amazon Photos


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.