DiRT пресметка, во продажба за ограничено време

ДиРТ пресметка

ДиРТ пресметка ве носи на пат кон светска турнеја полна со осакатување во DiRT Showdown. Скршете го бензинот и победете избезумени трки на иконски локации. Користете зајакнување на рафали „Нитро“Скитате подалеку од вашите ривали во трки, бесплатни скитачки паркови за акробации и чувствувајте се како да го уништувате вашиот автомобил со налет на другите автомобили. Комплетот за автомобили DiRT Showdown обично има цена 3,99 евра, и за многу неколку дена тој е сам 1,99 евраЗначи, ако сте во автомобили, тоа може да биде многу ефтина игра. Потоа ви оставаме игра на играта.

DiRT Showdown е исто така игра мултијугадор de Сплит екран, исто така, доаѓа со интеграција со YouTube. Искусете нов свет на автомобили, отворено во акција на типични трки со автомобили. Притиснете го гасот во иконите МајамиЛондон, Сан ФранцискоТокио и уште многу кола.

Покажете ги своите вештини во сценарија од бесплатен роаминг (слободен стил), за да можете да ги направите автомобилските трикови и акробации, обезбедени од колото дизајнирано за него. Во оваа игра можете да се натпреварувате против вашите пријатели за да стигнете до финалето на 'Showdown'.

Предизвикајте се во сите временски услови (дожд, сонце, магла и снег), преку ден или под светлата навечер пред илјадници навивачки навивачи. Пробајте го Мултиплеер каде има 4 играчи тие можат да играат онлајнили игра сплит екран и во повеќе од 10 различни видови настани. Користете ја вградената камера „Crashback“ за да ги снимите вашите најспектакуларни несреќи.

Детали:

 • Категорија: Игри.
 • Ажурирано: 30 г.
 • Верзија: 1.1.3.
 • Големина: 6.76 GB
 • Јазик: Англиски.
 • Развивач: Виртуелно програмирање ООД
 • компатибилност: OS X 10.9 или понов.

Ослободување од одговорност „ДиРТ пресметка“ директно од Mac App Store, со кликнување на следниот линк.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.