Новата анимирана серија Хариет шпион премиерно ќе биде прикажана на 19 ноември

Хариет Шпион

Apple продолжува со својот проект Apple TV +. Неуморно и со поглед кон иднината, американската компанија сака нејзиниот оддел за забава преку Интернет да стане број еден. За ова, се опкружува со одлични серии и претпоследното да се знае што ќе излезе наскоро на Apple TV + е повикот Хариет шпионката. Анимирана серија што треба да започне кон средината на следниот месец.

Сместен во 1960-тите и базиран на истоимениот роман за деца на Луиз Фитжју, „Хариет шпионката“ ги прикажува авантурите на 11-годишната Хариет М. Велш, „искрено и вечно iousубопитни“. Предвидениот датум на објавување е 19 ноември и ќе биде достапен за сите претплатници на Apple TV +. Веќе знаете дека можете да бидете еден од нив ако плаќате 4,99 евра месечно колку што чини.

Повеќе од с,, Хариет сака да биде писател, и за да биде добар писател, ќе треба да знае с everything. !И да знаете с means значи дека ќе мора да ги шпионирате сите!

https://youtu.be/2vGnXIxE8do

Месец и неколку дена ќе треба да почекаме. Во меѓувреме, можете да го погледнете трејлерот што ви го носиме овде и што исто така можете да го видите на каналот YouTube од Apple TV.

Иако предвидувањата тие не покажуваат добра количина претплатници за овој просторВистина е дека Apple не се откажува од напорите да го пополни просторот на Apple TV + со квалитетна содржина. Серијата глуми Бини Фелдштајн како Хариет и Janeејн Линч како Оле Голи, дадилката на ХариетНа На него ќе настапат и Лејси Чаберт, Кимберли Брукс, Криспин Фримен, Греј Грифин, браник Робинсон и Чарли Шлатер.

„Харинет шпион“ е произведена за Apple од компанијата Jimим Хенсон (со што се додава уште еден нов наслов по постигнатиот договор од двете компании). Напишано е од Вил Мекроб со Сидни Клифтон како главен продуцент. Кортни Барнет ја напиша и изведе оригиналната тема за серијата.

 


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.