Ново видео зад сцената од серијата See

види

Од минатиот 27 август, првите поглавја од втората сезона на серијата See се веќе достапни на Apple TV +, втора сезона што стана премиера на најгледаната драмска серија на Apple TV +.

За да продолжат да ја промовираат оваа втора сезона, момците од Apple TV + објавија на нивниот канал на YouTube ново промо видео зад сцената за оваа втора сезона, видео каде и креаторите и актерската екипа ја споделуваат приказната што ни ја раскажува оваа втора сезона.

Втората сезона на оваа серија фрли Дејв Баутиста во актерската екипа како главна новина, актер кој го глуми братот на asonејсон Момоа. Во актерската екипа на оваа втора сезона, меѓу другите ги наоѓаме и Еден Епштајн, Том Мисон и Хун Ли.

Види е сместен во брутална и примитивна иднина, стотици години откако човештвото ја загуби способноста за гледање. Во втората сезона, Баба Вос (Момоа) се бори да се обедини и да го заштити своето семејство додека се заканува војна меѓу Кралството Паја и Тривантиската Република.

И покрај неговите напори, неговата сопруга и видовите деца се привлечени кон првите редови на конфликтот, каде што го привлекуваат вниманието на нивниот отуѓен брат, Едо Вос (Баптист), моќен и лукав тривантиски генерал, чија омраза кон својот брат, е латентна долго време, ги загрозува сите.

Ако првата сезона ве остави малку студеноКако и повеќето корисници и немате мотивација да му дадете нова шанса, еве го трејлерот за оваа втора сезона, за да видите дали штотуку сте се расположиле и дали му дадете нова шанса.

 


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.