Прв трејлер за телевизиската серија „Епл“ „Одбрана на Јаков“ +

Бранејќи го Јаков

Како што минуваат месеците, стриминг видео услугата на Apple постепено го проширува бројот на достапни серии, филмови и документарци. Бранејќи го Јаков, е едно од следните лансирања на Apple TV +, серија што ќе пристигне на 24 април и тоа е глуми Крис Еванс.

За да ја заживеат премиерата на оваа нова серија, момците од „Епл“ на својот канал на „Јутјуб“ го објавија првиот трејлер од оваа серија, серија која раскажува убиство на пријател на синот на окружниот правобранител, а последниот е еден од главни осомничени во случајот.

Во овој зафатен карактер трилер, шокантно злосторство тресе мало гратче во Масачусетс, а особено едно семејство, принудувајќи му на помошникот окружен адвокат да избере помеѓу својата должност да ја поддржува правдата и неговата безусловна loveубов кон неговиот син.

Бранејќи го Јаков се базира на роман со исто име објавено во 2012 година од страна на Вилијам Ландај. Theвезди серијата Крис Еванс, Мишел Докери, edеден Мартел, Чери onesонс, Пабло Шрајбер, Сакина affафри, Бети Габриел y K.К. Симонс.

De Крис Еванс малку можеме да кажеме дека ги познавате сите што сте ги виделе најновите филмови на Марвел на капетанот Америка. Мишел Докери беше дел од екипата на серијата Downton опатија, И Добро однесување, покрај тоа што се појавува во единечни епизоди на Енџи Трибека, Случајот е затворен, Кранфорд.

Јаеден Мартел, кој го игра синот на окружниот правобранител во кој игра Крис Еванс, се појави и во првиот и во вториот дел од филмот It. Првата и теоретски единствена сезона, се состои од 8 епизоди. И велам теоретски, бидејќи некои медиуми сугерираат дека Епл би можел да создаде мини-серија како резултат на таа приказна.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.