Агенција за паранормално (целосно), бесплатно за ограничено време Mac App Store

Лого на паранормалното-агенција

Паранормална агенција (целосна) има цена од 4.99 €, но за ограничено време е бесплатно на продавницата за апликации Mac. Користете го вашиот ESP за да го ослободите градот од духови и злонамерни духови во ова разладување игра со скриен предмет!.

Детектив Хедер Милс има неверојатна можност да гледа духови и други мистериозни ентитети кои не се видливи за другите луѓе. Кога во домовите на регионот почнуваат да се појавуваат гадни духови и чудни суштества, Хедер и нејзината агенција се единствените кои можат да ја разоткријат макабранската мистерија и да ги истражат мотивите зад неодамнешните напади на полтергеист невини граѓани. Помогнете му на Хедер да бара скриени предмети низ градот и да открие кој стои зад нападите.

Агенцијата Паранормал е возбудлива и застрашувачка интерактивна инспекција на необјаснивото што се карактеризира со повеќе 50 нивоа и различни предизвици на скриени објекти. Започнете со пребарувањето денес!

 • Повеќе од 50 предизвикувачки нивоа.
 • Пет различни видови предизвици на скриени објекти.
 • Седум ексклузивни мини-игри.
 • Оригинален аргумент.
 • Бескрајна забава со скриени предмети.

Детали:

 • Категорија: Игри
 • Ажурирано: 05 / 05 / 2015
 • Верзија: 1.4
 • Големина: 93.1 MB
 • јазици: Германски, француски, англиски
 • Развивач: G5 Забава АБ
 • компатибилност: OS X 10.7.4 или понов

Што има ново во верзијата 1.4:

Барајте предмети во градот со духови и чудни суштества!
-Решение на мали бубачки
-Мали подобрувања

Ви ја оставаме врската за директно преземање на Паранормална агенција (целосна), за преземање на Mac App Store, се надевам дека ви се допаѓа играта. Побрзајте да го преземете, тоа е бесплатно само за неколку дена.

Download:

Апликацијата повеќе не е достапна во App Store

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.