Победи Безжични слушалки за уво на Solo3 во посебна боја

ритмови-соло3-безжични-виолетови

Доколку ги обожавате безжичните слушалки од марката Beats, денес ќе ве информираме дека Apple додаде нова боја на отворените слушалки Отчукувања Solo3 Wireless што ќе можете да го купите само во Apple, или во неговите онлајн продавници или во самата Apple Store.

Вистината е дека покрај црвената боја на ПРОИЗВОДОТ (ЦРВЕН) Безжичните слушалки Beats Solo3 изгледаат одлично во оваа нова боја. Како што можете да видите на сликата во овој напис, бојата за која зборуваме е виолетова и самиот Apple го нарекува овој модел Ultra Violet Collection.

Apple продолжува да прави промени во серијата слушалки на својот бренд Beats со цел да ја зголеми продажбата на истите во датумите што претстојат. На сите мора да бидеме јасни дека овие видови производи продаваат повеќе колку што се поприлагодливи. Веќе во тоа време ви кажавме како „Епл“ пушти во продажба во САД некои модели во ограничено издание на Удира слушалки во разни бои што ги потсети земјите кои учествуваа на Олимписките игри во Рио.

ритмови-соло3-безжични-виолетови-3Д

Во моментов, боите во кои можете да купите овој модел на слушалки се сведени на сатенско црно-бело, најсветли бои, може да најдете и сребрена, златна и розово-златна, виолетова и црвена алуминиумска завршница. Секоја боја има свој шарм и тој ќе биде крајниот корисник кој ќе одлучи која сака да ја набави. Сите имаат иста цена од 299,95 евра и се достапни на веб-страницата на Apple.

ритмови-соло3-безжични-виолетови-предни


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.