Call of Duty Black Ops, во продажба за ограничено време

https://www.youtube.com/watch?v=4lhQTxBWD8Y

Call of Duty®: Црни опции бидејќи Мек ќе ве однесе подалеку од непријателските линии како член на елитен тим на специјалните единици во прикриени воени мисии. Обично се цени по 39,99 €, и само за ограничено време 19,99 € Може да биде твое. Повик на специјални единици вклучува DLC на „Првиот удар“. уживајте во 4 дополнителни карти со повеќе играчи и искуство зомби. Ве советуваме да го прочитате минимални барања ви треба вашиот Mac пред да го купите, ние ќе го ставиме откако ќе продолжите да читате.

Повик на специјални единици

Повик на специјални единици бидејќи Мек ги носи гејмерите во конфликти низ целиот свет како елитните Црни опции што се случија под превезот на Студената војна. Вклучува ДЛЦ „Прв удар“ што ви дава 5 неверојатни мапи со бонуси, вклучувајќи 4 нови карти со повеќе играчи и ново застрашувачко искуство со зомби. Call of Duty Black Ops нуди епска кампања за еден играч.

Важни информации:

 • Ние не препорачуваме играте Call of Duty: Black Ops во кое било од следново графички чипови не се поддржани: HD3000 (2011 Mac Mini, 2011 MacBook Air, 2011 13 ”MacBook Pro), HD4000 (2012 13” MacBook Pro), серија ATI Radeon HD 2000, HD 4670, HD 6490M, HD6630M
  Серија NVIDIA 8000 & 9000, серија GT100, 320M, 330M, Интел интегриран GMA950, x3100
 • За да ја извршите играта со задоволителни перформанси, вашиот Mac мора да ги исполни овие минимални системски побарувања:
  Брзина на процесорот од 2.4 GHz | 4 GB RAM меморија | 15 GB слободен простор на дискот | (ATI): Radeon HD 3870 | 512 MB VRAM
 • Поддржани графички картички:
  NVIDIA GT 640M, 650M, 660M, GTX 675MX, GTX 680MX
  ATI Radeon HD 3870, HD 4850, HD 5670, HD 5750, HD 5770, HD 5870, HD 6750M, HD 6770M, HD 6970M.
 • Call of Duty: Black Ops е компатибилен и со жичена гејмпад xbox 360 Мајкрософт и далечинскиот управувач Дуалшок 3 за PlayStation 3.

Детали:

 • Категорија: Игри
 • Ажурирано: 18 / 05 / 2015
 • Верзија: 1.19
 • Големина: 12.91 GB
 • Јазик: Англиски
 • Развивач: Aspyr Media (iDP)
 • компатибилност: OS X 10.8.5 или понов

Download:


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

2 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   Карлос dijo

  Можете ли да играте со Mac Mini 2015?

  Средината: Corr i5 2,6Ghz, 8Gb menory, Iris Graphics Intel.

  1.    Исус Арјона Монталво dijo

   Скоро 100% да, но би направил една работа, во линкот за преземање што ти го ставам има е-пошта за поддршка, прашај брзо, остави намалувањето да помине.