Подкаст од 12 × 14: Apple ја започнува годината силно

Епл подкаст

Синоќа повторно се сретнавме со # објаватаАпл за една година за која се очекува да биде подобра во секој поглед. Вистината е дека корисниците на Apple Не можеме да се жалиме на 2020 година во однос на новости, производи, вести и други, но секогаш сакаш повеќе.

Во оваа смисла, 2021 година се чини дека Apple започнува силно како што вели насловот на вчерашниот подкаст. Биди така ние сме многу среќни што се враќаме на подкастите по празниците и споделувајте мислења, новости, производи и искуства со производите на оваа фирма.

Ова е вчерашното видео на подкаст што е објавено на нашиот канал на YouTube:

https://youtu.be/M9oJvdNx0D8

Ако сакате, можете да нè следите во живо на каналот, обично во вторник навечер, иако од време на време го менуваме денот. Интересно е што добро се забавувавме и можеме да комуницираме со вас директно од  канал на YouTube. Ако сте од оние кои не можат да нè следат во живо, секогаш можете да уживате во аудио-достапниот подкаст на iTunes и остатокот од платформите како и обично.

И повторно мораме благодарам на сите присутни за вашата компанија. Се повеќе и повеќе корисници нè среќаваат во живо и вие нè прашувате и споделувате свои мислења за тековната технологија на Apple, неговите производи и други проблеми што не се директно поврзани со Apple. За тимот е навистина задоволство да ги споделиме сите наши искуства и да ги запознаеме вашите, се надеваме дека оваа заедница на корисници продолжува да се зголемува од ден на ден.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.