Surface е новиот психолошки трилер кој доаѓа на Apple TV +

Apple TV +

Кога Apple ја објави својата услуга за видео-стриминг, тој тврди дека нејзината платформа ќе го награди квалитетот над квантитетот. Иако е точно дека содржината што пристигнува од нејзиното лансирање доби многу добри критики не биле одобрени од големи награди.

Ако зборуваме за трилери на „Епл ТВ +“, мора да зборуваме за „Слуга“, „Одбрани ги Jacејкоб“ и Техеран. Фановите на овие титули наслови имаат среќа бидејќи Apple потпиша договор за А. нова серија од овој жанр крстен како Surface.

Оваа нова серија, која нема да пристигне најрано до 2022 година, ќе глуми Гугу Мбата-Рау, актерка која беше дел од екипата на првата сезона на утринското шоу.

Оваа нова серија ќе бидат произведени од Hello Sunshine, продуцент на Рис Витерспун со кого Епл веќе работи со серијата Утринското шоу, вистината треба да се каже и Мојот вид на земја што наскоро ќе дојде во услугата за стриминг видео на Епл.

Иако деталите за оваа серија не се откриени, се очекува заплетот на површината да се развива низ целиот тек 8 епизоди и снимањето да започне на почетокот на 2021 година.

Ако сè уште не сте ја пробале услугата за стриминг видео, за време на овој Божиќ може да биде добро време, не само за најмалите во куќата да се забавуваат со содржината што им е достапна, туку и со сериите, филмовите и документарните филмови што Apple ги додава во текот на оваа година, особено документарните филмови за животни од MicroWorlds и Nocturnal Planet Full Color, идеални документарни филмови за гледање со семејството.

Apple TV + има месечна цена од 4,99 евра, но ако искористиме кој било од различните планови на Apple One, можеме да ангажираме сервисен пакет и да заштедиме неколку евра месечно.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.