Договорите за црниот петок доаѓаат во апликациите macOS

Црниот петок опфаќа сè и секако светот на апликациите. Некои компании дури ги унапредуваат своите попусти и промоции. Во овој случај, во соработка со програмерите, во соработка со американската страница 9to5mac, тие успеаја да ни понудат Бовча од врвни апликации, за само 30 долари. Зборуваме за апликации на ниво на PDF Expert, Roxio Toast Titanium. Осум апликации, кои би имале на пазарот, цената е 493 американски долари. Со нив ќе ја подобрите продуктивноста во работата во канцеларијата, сè додека не добиете фонтови од прв ред. Сето ова, благодарение на кодот за купување на овие апликации.

Првото нешто што треба да направите е да пристапите до страницата на Пакет црн петок Mac Кога ја извршувате набавката, мора да го внесете следниот код во делот на попустот: BFMAC9. Апликациите што ќе ги добиеме во рамките на овој пакет се следниве:

 • PDF Expert 2.2 за Mac : Вашата индивидуално стекната вредност е 59,99 УСД. Тоа беше една од најрелевантните апликации за Mac во 2015 година. Со него можете да уредувате и коментирате PDF-датотеки со голема брзина, додека работите како тим со вашите колеги
 • Roxio тост 16 титаниум: Оваа апликација има цена од 99 американски долари купена индивидуално. Оваа верзија ни овозможува да снимаме видео директно од екранот на Mac и да ја извезуваме содржината во голем број формати.
 • Стандардна папка X 5: Неговата вредност, 34 долари Тоа е витаминизиран преглед. Овозможува означување, преименување, компресија, додавање коментари на која било датотека.
 • WALTR 2 за Mac: На 34,95 УСД на пазарот. Ви овозможува лесно префрлување медиумски датотеки на вашите iOS уреди без iTunes
 • Проток 7: Друга апликација со цена од 99 долари Ви овозможува да креирате зачудувачки веб-страници од нула, без многу знаење.
 • Стилизатор 7 - Ви овозможува да уредувате CSS на која било веб-страница во реално време.
 • Уметнички текст 3: За вредност од 29 €. Создадете прекрасни фонтови за вашите проекти за графички дизајн.
 • MacReviver: Вредно на 49,99 €. Го чисти и оптимизира Mac, оставајќи го скоро нов.

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.