Пилот 2 за пошта е достапен по половина цена при лансирање

Еден од многуте менаџери за е-пошта што ги имаме на располагање за OS X е Пилот за пошта 2. Со овој управувач со е-пошта, добиваме различен и многу внимателен интерфејс што ни овозможува да извршиме моќно, ефикасно и лесно управување со сите пораки. Ако сте еден од корисниците кои веќе го имале овој управувач со е-пошта, ќе мора да ја ажурирате до најновата достапна верзија и доколку ја немате, можете да ја преземете од вашата сопствена веб-страница со 50% попуст за она за што излегува крајна цена од 9.99 УСДДа, оваа понуда е ограничена, затоа немојте да ви одземате премногу време доколку сакате да го зафатите овој прекрасен менаџер за е-пошта за половина од вообичаената цена.

Во ова ажурирање има интересни детали за олеснување на управувањето со нашето поштенско сандаче и наоѓаме нова функција што самиот развивач ја најавува на мрежата. Оваа функција се вика цртичка и што ќе дозволи кога е достапно во следната верзија 2.1 на Пилот 2 за пошта, Тоа е контролен панел каде што ќе ги видиме статистичките податоци за нашите е-пошта, ќе имаме брз пристап до сите наши контакти, датотеки и други информации од секоја е-пошта што стигнува до нашето сандаче.

пошта-пилот-цртичка

Засега можеме да кажеме дека треба да се спомене неговата компатибилност со iOS и сработеното во однос на општиот интерфејс на алатката и моќната работа. Се разбира, од сите корисници на OS X е познато дека со природната апликација Apple Mail можеме да управуваме со сите е-пошта, но со вакви апликации можеме да му дадеме пресврт на ова управување и да го подобриме или радикално да го смениме корисничкото искуство. Апликацијата Mail Pilot е сè уште омилен за многу корисници на OS X и iOS кои не се задоволни со управувањето и опциите за употреба на мајчината апликација.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.