Ранец за MacBook и против пријателите на другите

Уште еднаш ви донесуваме нова опција во врска со транспортот на уредите на Apple, поточно за да можете да ја носите вашата MacBook на безбедно место. Овој пат станува збор за ранец во кој имаме безброј локации за чување не само на MacBook, туку и на неговите додатоци и придружници за патување, како што се iPad или iPhone.

Овој ранец се издвојува од другите затоа што не само што ни дава можност за транспорт, туку е и дизајниран така што нема можност пријателите од надвор да ни го отворат додека одиме. 

Покрај тоа, тој има можност да има powerbank внатре во него за да може да има батерија со која ќе даде дополнително полнење на нашиот iPad или iPhone во случај на потреба. Сега, ќе можете да го извршите ова дејство затоа што има надворешна врска во која можете да го поврзете уредот без да мора да извадите кабел одвнатре кон надворешната страна на ранецот. 

Како што можете да видите на сликите што ги приложуваме, направено е со материјали со врвен квалитет. Ако се фокусираме на одделите што ги има и внатре, па дури и на рачките, имаме повеќе од десет локации за складирање на нештата, што го прави разноврсен ранец. Ако сакате да дознаете повеќе за овој ранец, можете да го посетите следниот линк во кои се наведени сите детали. Неговата цена е намалена за 52% за да можете да ја набавите 20,32 евра. Покрај тоа, го имате на располагање во разни бои. 


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.