Судеикис ја отвора вратата за можната четврта сезона на Тед Ласо

Тед ласо

Една од најуспешните серии на Apple TV + уште од нејзината прва сезона (втората сезона е пред премиера) е Тед Ласо, комедија која триумфираше меѓу критичарите и јавноста. Пред неколку месеци, продуцентот и сценарист на серијата изјави дека ако заврши третата сезона, серијата ќе заврши.

Сепак, последните изјави на главниот актер, asonејсон Судеикис, отворете ја можноста за четврта сезона, четврта сезона што ќе му помогне на „камион iMoney“, како што е наведено во изјавите на Entertainment Weekley.

Тед Ласо беше убедлив успех за „Епл ТВ +“, спортска комедија која доби признанија и признанија од критичарите. Сепак, иако веќе беше сугерирано дека тоа би траело само три сезони, Судеикис изгледа дека ја остава вратата отворена за повеќе.

Судеикис ја навестува идејата дека Apple можеби е подготвен да плати за повеќе сезони. „Се вика камион iMoney“, се шегува тој, пред да признае дека „Среќен сум што се подготвени да платат за тие три сезони“. Што се однесува до она што ќе се случи понатаму, кој знае? Не знам".

Тврдењето дека серијата ќе трае само три сезони доаѓа од интервјуто со ко-писателот и продуцент Бил Лоренс во декември. Во тоа време, Лоренс се пошегува дека единствениот начин да има четврта сезона ќе биде Тед Ласо тренер тим во близина на куќата на Судеикис, затоа што има мали деца.

Треба да се запомни дека серијата се снима во Англија, додека престојувалиштето на Суедикис е во САД. На темата серија и Судеикис кои добиваат награди, тој е прагматичен и вели дека ја отфрла „идејата да се освои нешто што се нарекува трофеј за најдобар актер. Тоа е само одраз на тоа со кого треба да дејствувам.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.