Црн петок на додатоци компатибилни со MagSafe

црна петок magsafe додатоци

За време на црниот петок, еден од секторите што најмногу се продава е несомнено технологијата. И тоа е дека ќе го најдете мноштво уреди со одлични понуди дека не можеш да се откажеш. Затоа, искористете ги предностите денес за да добиете едно од овие MagSafe компатибилни додатоци што ви носиме:

Безжичен полнач Belkin 3-во-1

Една од понудите што ги имате за Black Friday е оваа Безжичен полнач Belkin 3-во-1. Станува збор за станица за полнење од 7.5 W компатибилна со iPhone, Apple Watch и AirPods. Бидејќи е 3 во 1, можете да ги полните сите три уреди во исто време.

Држач за картичка Phelinta

Друга фантастична зделка за црниот петок е овој држач за картичка за 2 кредитни картички. Изработен е од вистинска кожа и е компатибилен со MagSafe Wallet. Можете да го користите и со моделите на iPhone 12, како и со новата верзија 13 и 14.

2 во 1 безжичен полнач

Црниот петок исто така ве става на продажба ова Безжичен полнач 2-во-1 со брзо полнење од 15W со Qi сертификат. Работи и со iPhone уреди и со Apple Watch, како и со познатите AirPods, иако не со сите модели.

Elago MS5 Duo полнач

Ја имаме и оваа друга понуда. Дали е тој елаго компатибилен безжичен полнач компатибилен со MagSafe.  Можете да го користите и за Apple Watch и за најновите модели на iPhone.

Безжичен полнач MoKo 4 во 1

Овој другиот MoKo преклоплив магнетен полнач 4-во-1 Има распродажба и за црниот петок. Тоа е комплетна станица за полнење компатибилна со Airpods, Apple Pencil, Apple Watch и iPhone 12, 13 и 14 и нивните варијанти.

Држач за паметна картичка Spigen

Следниот производ на продажба е овој Држач за картичка Spigen Smart Fold MagFit со Kickstand и компатибилен со MagSafe Wallet. Безбеден начин да ги носите вашите картички и удобно да плаќате со вашиот iPhone 12, 13 или 14.

GEEKARA безжичен полнач

Со оваа зделка добивате уште еден од многуте безжични полначи компатибилни со MagSafe. А Магнетна станица за полнење 3 во 1 за вашиот Apple Watch, AirPods, а исто така и за iPhone.

Држач за картичка Spigen Valentinus

Лепило Spigen Valentinus MagFit е уште еден модел на држач за картичка во продажба за црниот петок. Се разбира, тој е компатибилен со MagSafe Wallet и со најновите модели на iPhone. И сето тоа во кафена завршница со елегантен дизајн.

Магнетна батерија Anker 5000 mAh

Следната распродажба на црниот петок е а Надворешна батерија Anker со капацитет од 5000 mAH. Модел кој може да се полни безжично и со USB-C кабел. Компатибилен само со iPhone 12 и iPhone 13 во нивните различни изданија.

Магнетна батерија Anker 10000 mAh

Black Friday нуди и уште еден модел со поголем капацитет. Тоа е, на Anker 663 од 10000 mAh. Начин да ја имате секогаш потребната енергија при рака кога батеријата ќе ви се снема, а немате приклучок при рака.

Полнач за автомобили ESR HaloLock

Од друга страна, исто така е во понуда Безжичен полнач за автомобил ESR HaloLock. Тоа е MagSafe компатибилен модел, cСо потпора за прицврстување во отворот за воздух, способна за поддршка на моделите iPhone 12, 13 и 14.

MagSafe полнач што се склопува

Доколку барате повеќе видови полначи, го имате и овој безжичен преклоплив полнач. 3W 1-во-18 што можете да го носите каде и да ви треба, бидејќи зазема многу малку простор. Работи и за iPhone и за Apple Watch и за AirPods.

Банка за напојување од 10000 mAh

Друга одлична зделка за црниот петок е ова Моќ банка од 10000 mAh за магнетно полнење и компатибилен со MagSafe. Батеријата можете брзо да ја наполните до 22.5 W и има LED екран, USB-C конектор и е компатибилна со iPhone 12, 13 и 14.

Док за полнење Belkin

Конечно, имате друг Док за полнење со потпис на Belkin. Модел компатибилен со MagSafe и BoostCharge за брзо полнење од 15W. Од друга страна, има вертикална поддршка компатибилна со најновите модели произлезени од iPhone 12, 13 и 14.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.