Apple ве потсетува дека наскоро ќе биде Ден на мајката

Ден на мајката во Apple

Наскоро ќе биде Денот на мајката. Многу посебен момент кога се сеќаваме на сето она што овие прекрасни луѓе го прават за нас, децата. Иако отсекогаш се зборуваше дека можеме да му се заблагодариме на ова дело со добар бакнеж и прегратка, на Денот на мајката, подарете производ на Apple сето тоа е детал тоа ќе биде тешко да се заборави.

Денот на мајката се ближи и Епл сака да го препознаете со тоа што имате дета detail со неа.

Остана уште малку за уште една година да го прославиме Денот на мајката. „Епл“ сака да имате одличен детал со тоа и затоа веќе напредна и дава предлози, за можни подароци за неа.

Од а Apple Watch, поминувајќи низ AirPods Pro или без Pro, дури и купувајќи Mac, да и дадам на таа личност која секој ден се труди да бидеш подобра и ќе може да се бори против густата и тенка за тебе

Мајка има само една и Епл го знае тоа. Затоа таа сака да се покажете со неа оваа година. Ние ги потенцираме оние производи кои можеш да дадеш на таа посебна личност на денот на мајката:

AirPods.

AirPods Pro

Во кој било од неговите две верзии, Про или „нормалното“, подарокот ќе биде успех. Веќе знаете дека исто така можете да побарате од нив да врежат фраза што ги тера да го паметат тој ден засекогаш.

Епл Види

Продавница за апликации на Apple Watch

El петта генерација или четврта генерација. Исто е. За мене, тоа е еден од најдобрите уреди што ги има Apple во моментот.

MacBook

MacBook Air

Во која било од неговите верзии, но сигурно ќе бидете во право ако го изберете нов модел на воздух. Светло како пердув, но со целиот потенцијал што ви треба. Целосен компјутер.

Јас се фокусирам на овие три, затоа што за мене тие се оние што би и ги дала на мајка ми.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.