Music Converter Pro - Серија конвертирај аудио, бесплатно за ограничено време

Конвертор на музика Про

'Music Converter Pro - Batch Convert Audio' е апликација за Mac, која ќе ви помогне промена на музички формати мора, на пример, да го смените во mp4 и да можете да го слушате на вашите iOS уреди. 'Music Converter Pro - Batch Convert Audio' обично се чини по цена 2,99 € и за многу ограничено време, про верзијата е тотално бесплатно.

„Музички конвертор Про“ Брз е и лесен за употреба и ќе ви овозможи да ги конвертирате албумите, музиката и звучните датотеки во сите најпопуларни формати на музика, плус ви овозможува да ги применувате напредните поставки. Одлична функционалност што ја има и е тоа што можете извлечете аудио од видеа, што исто така може да се направи во многу формати.

Музички конвертор Про - Аудио за конвертирање серија

Карактеристики:

 • Конвертирај од: MP3, FLAC, WAV, WMA, M4A, AIFF, FLV, OGG, MKA, AU, CAF, AIFF, AC3 и многу повеќе формати.
 • Конвертирај во: MP3, iTunes, M4A, M4R (ринг-тон на iPhone), WMA, WAV, ALAC, FLAC, OGG, MKA, AU, AIFF, AC3 и повеќе.
 • Music Converter Pro, ви овозможува да извлекувате и конвертирате аудио содржина од видео формати, вклучувајќи (MOV, M4V, MP4, DivX, WMV, ASF, MKV, AVI, MPEG-1, MPEG-2, 3GP, 3G2, WebM, DV и повеќе )

Што има ново во верзијата 3.2.7:

 • Поправи некои грешки.

Детали:

 • Категорија: Музика.
 • Ажурирано: 29 / 01 / 2016
 • Верзија: 3.2.7
 • Големина: 11.1 MB
 • Јазик: Англиски
 • Развивач: СУПЕР СОФТВЕР
 • компатибилност: OS X 10.7 или понова, 64-битен процесор

Кога е платено, исто така можете да ја преземете верзијата 'Music Converter Pro - Batch Convert Audio Lite'Иако ги нема сите карактеристики на платената верзија, може совршено да ви помогне да ги промените скоро сите аудио-аудио верзии.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.