Со Movie Sherlock Pro можете да ги преземете и организирате сите ваши видеа

Со Movie Sherlock Pro можете да ги преземете и организирате сите ваши видеа

Во моментов, постои широк спектар на опции што ни овозможуваат преземете видеа од Интернет на нашите компјутери за да можеме да ги видиме кога сакаме и без да мора да бидеме поврзани на мрежата. Постојат бесплатни и платени опции, и постојат опции во форма на инсталиран софтвер и онлајн алатки. Количината не е проблем, но квалитетот на овие преземања е и поголема или помала леснотија со која можеме да ги спроведеме, особено кога станува збор за досадно рекламирање.

„Movie Sherlock Pro Video Downloader“ е добар одговор на овие потреби затоа што е алатка со која не само што можеме преземете видеа од повеќе услугиs, но исто така ни помага нека бидат добро организирани. Покрај тоа, сега е на продажба со интересен попуст, па ако брзате, придобивката ќе биде уште поголема.

Филм Sherlock Pro Video Downloader за Mac

Филм Шерлок Про симнувач на видеа ни овозможува преземете на нашиот Mac филмови, епизоди на ТВ серии, музички спотови, видео - упатства и било каков вид на видео што ќе го најдете на многу од најпопуларните услуги и на тој начин да може да уживате во нив со или без Wi-Fi.

Со Movie Sherlock Pro можете да ги преземете и организирате сите ваши видеа

Филм Шерлок Исто така се издвојува по тоа што има интуитивен лесен интерфејс, како и со одржување на висок квалитет (1080p / 780p) видеа. Некои од неговите други извонредни карактеристики се:

 • Лесна организација на вашите видеа.
 • Зачувување на оригинални имиња на датотеки и природен формат на видео
 • Претворете во MP4 и MP3
 • Можност за вклучување на преводи за видеа на YouTube и DailyMotion
 • Брза брзина на преземање
 • Интеграција со iTunes за да можете лесно да ги пренесувате вашите видеа и музика на вашите iOS уреди
 • Повеќекратно празнење
 • Компатибилен со ABC, Дневно движењеVimeoТЕД, Yahoo Video, BBC, VH1, ESPN, WatTV, NBC, The New York Times, ВЕВО, AOL, Metacafe, MegaVideo, пауза и повеќе, YouTube.

Филм Шерлок Про симнувач на видеа Има редовна цена од 39,99 УСД, сепак сега можете да имате корист од 62% попуст и да го добиете за само 15 долари благодарение на промоцијата «Вторник од два долари» овде. Покрај тоа, промоцијата ќе важи во следните седум дена, за да не треба да трчате, можете да пребарувате за повеќе информации и да проверите дали е навистина алатката што ја баравте.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.