SHADOWGUN: DeadZone е ажурирана на верзијата V2.2.0

ажурирање-сенка

Shadowgun: DeadZone е забавна и бесплатна игра која штотуку доби ажурирање. Ова се неколку интересни подобрувања додадени на играта, како што е нова заштита во вашиот систем против измами, Секогаш е добро и потребно, меѓу другото, да се прегледа или подобри управувањето со разговорот.

Оваа игра што пристигна за корисниците на Mac за време на последен август, ни го нуди класичниот режим на игра покрај своите верзии Deathmatch и Zone Control, кои ги имаме и на располагање во верзијата на играта за мобилни платформи со iOS или Android.

Ова ажурирање не само што го подобрува системот за измама, играта добива и други подобрувања што in се од корист бидејќи тие го подобруваат товарот што го добива серверот додека играме, што несомнено помага при искуството со играта. Но, да го видиме целиот список на подобрувања додадени во оваа нова верзија 2.2.0

 • Нова заштита против измами
 • Подобрено групирање благодарение на оптимизацијата на серверот
 • Нови текстови
 • Подобрување на метежот во разговорот
 • Подобрена точност на процентот
 • Други мали поправки и подобрувања. Поддршка за руски и украински јазик

Ова се подобрувањата додадени во ова ново ажурирање на Shadowgun, бесплатна игра што дефинитивно мора да ја пробате ако сакате стрелец од трето лице, бидејќи ни нуди добри моменти на забава пред нашиот Mac.

ловечка игра

Ако не сте го прескокнале ажурирањето автоматски, само треба да влезете во App Store> Ажурирања. Како барање, од нас бара да имаме инсталирано барем OS X 10.7 или повисок оперативен систем и да имаме 234 MB слободен простор на нашиот хард диск.

Апликацијата повеќе не е достапна во App Store

Повеќе информации - SimCity: Градови на утрешното проширување Доаѓа на 12 ноември


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

5 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   лошо момче dijo

  брави на галаксијата s3: в

  1.    [СПА! Н] кактус dijo

   ако од ажурирањето ми се случи истото. Претходно, секогаш играв совршено ... Но, бидејќи тие се ажурираа и не сакаа ни да играат, 90% од обидите да играат се замрзнуваат на сред натпревар.
   поздрав од кланот СПА! Н.

   1.    Jordорди Гименез dijo

    Па, играта работи доста непречено за мене, не е дека играм долго време, но добро ми одговара. Се најдобро

 2.   замрзнат dijo

  Еј, ми се случува да ми кажува секој толку често кога ќе заврши со товарење за битки, што да правам

 3.   Kevin dijo

  (ЛДЕ) нашиот клан ,,,, единственото што недостасува е тоа што повеќе не наоѓа и хакер и лагер.