Deus Ex: Human Revolution - Ultimate Edition, во продажба за ограничено време

Deus Ex: Human Revolution - Ultimate Edition има 75% попуст, обично се цени по 19,99 € и сега само 4,99 € Може да биде твое. Играта е тотално на шпански јазик и тоа беше добитник на награда за дизајн на „Епл“ како дел од „Изложбата на развивачите на Mac 2012“. Deus Ex: Human Revolution - Ultimate Edition има потреба од многу графичка моќ, ве советуваме пред да купите прочитајте ги минималните барања што ги ставивме откако ќе продолжите да читате. На прегледи и прегледи на корисници со импресивни.

Играта е за тоа кога поранешен командант на SWAT Адам Јенсен е принуден да го интегрира сајбер-зголемувањето, го открива тоа границата помеѓу човекот и машината е точка без враќање. Откријте ја вистината под глобален заговор во А. игра со улоги од прва личност каде што треба комбинирајте борба, камуфлажа, хакери и социјални интеракциии да се утврди текот на човечката еволуција.

Deus Ex: Human Revolution - Ultimate Edition

Во свет каде аморалните корпорации продаваат биомеханички модификации и оние што протестираат против нив се замолчени, преживуваат само оние кои се прилагодуваат. Откријте го вистинскиот потенцијал на вашите екстензии и манипулирајте го телото на Адам за да го претворите во ваша совршена машина.

Главни карактеристики:

 • Откријте што довело до настаните на изненадувачкиот Deus Ex во овој визионерски приквел, поставен 25 години пред оригиналната игра.
 • Доживејте автентична игра на отворено каде секој од изборите што ќе ги направите има трајна последица.
 • Отклучете ги и ажурирајте ги проширувањата на екстремитетите, очите, мозокот, кожата и белите дробови од Адам додека го развивате неговото тело за да одговара на вашиот стил на игра.
 • Користете ја моќта на роботски екстремитети да извршите брутални удари врз вашите противници.
 • Станете невидливи, движете се тивко и погледнете низ theидовите додека ги користите ажурирањата од маскирна да помине меѓу смртоносните трупи и да навлезе во забранетите области.
 •  Влезете во безбедносните системи да читате е-пошта, да ги оневозможите безбедносните камери и да отклучувате врати за пристап до скриените области
 • Дружете се и влијајте на луѓето! Станете господар на убедување и убедете мистериозни ликови да ви дадат информации и да се однесувате како што сакате.
 • Deus Ex: Human Revolution - Ultimate Edition содржи содржина за преземање Линкот што недостасува DLC и Експлозивни мисии и експанзивни пакети за тактичко подобрување.
 • Играта содржи и а Документарец од 44 минути за тоа како е направен, стрипови во движење, саундтрак составен од Мајкл МекКен и три приколки.

Важни информации за Deus Ex: Human Revolution - Ultimate Edition:

 • Минимални барања: Процесор: 2.0 гигахерци, RAM меморија: 4 GB, графичка картичка: 256 MB, тврд диск: 17 GB.
 • Следните графички картички не се поддржани: Серии ATI X1xxx, ATI HD2xxx, NVIDIA 9400, NVIDIA 7xxx серии, NVIDIA 320M, Intel HD3000, Intel HD4000 и Intel GMA серии.
 • Оваа игра во моментов не е компатибилна со томови форматирани како Mac OS Plus (е чувствително на големи букви).

Што има ново во верзијата 1.0.1:

 • Поправете проблем со аудио трака што влијае на последното видео на играта.
 • Поправа проблем што влијаеше на функцијата на кликнете на десното копче со десното копче.
 • Подобрете ја компатибилноста со глувци, тастатури од трети страни и таблети за дигитализирање.

Детали:

 • Категорија: Игри
 • Ажурирано: 05/05/2012
 • Верзија: 1.0.1
 • Големина: 16.66 GB
 • јазици: Español, Германски, француски, англиски, италијански, полски, руски
 • Развивач: Feral Interactive Ltd
 • компатибилност: OS X 10.7.3 или понов

Download:

Апликацијата повеќе не е достапна во App Store

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.