MenuTab за Facebook, бесплатно за ограничено време Mac App Store

МениТаб за Фејсбук

Отсекогаш сум сакал да имам директен пристап до Фејсбук во лентата за апликации на мојата работна површина Mac, без да имате пристап преку сафари или Google Chrome, едноставно да погледнам известување или да разговарам со некого. Сега со апликацијата 'MenuTab за Facebook - апликација за Facebook Messenger со известувања за работна површина' за кое обично се чини 1,99 €, во моментов е целосно бесплатно за ограничено време, не би било потребно да се стори тоа.

„MenuTab за Facebook - апликација за Facebook Messenger со известувања за работна површина“ има мноштво опции, што ќе бидат одлични за нас. Меѓу нив е известувања, Чет на Фејсбук Месинџер, Еден чист интерфејс y кратенка во менито за апликацииs, тоа е, во горниот десен дел од нашата работна површина.

опис

Со „МениТаб за Фејсбук“ вашата зависност од Фејсбук ќе биде целосно нова. Тоа е најдобрата апликација за моментален пристап до вашата сметка на Фејсбук без да мора да го отворате веб-прелистувачот.

Доколку сте голем fanубител на Фејсбук и сакате да имате брз пристап до вашите новости на Фејсбук, фотографии, ажурирања на статусот, брзо да коментирате на Фејсбук, оваа апликација е решението за вас. Оваа апликација е дизајниран и оптимизиран за Јосемити покажувајќи одлични перформанси.

 • Директен пристап во лентата за апликации.
 • Повеќе прозорци за навигација низ различните делови на Фејсбук.
 • Можност за префрлување помеѓу десктоп и мобилен интерфејс со еден клик.
 • Известувања
 • Транспарентен интерфејс на апликацијата кога сте во мирување.

Што има ново во верзијата 1.1:

 •  Додадени разговори на Фејсбук и мали поправени грешки.

Детали:

 • Категорија: Продуктивноста
 • Ажурирано: 07 / 07 / 2015
 • Верзија: 1.1
 • Големина: 0.4 MB
 • Јазик: Англиски
 • Развивач: Лонгкван huу
 • © 2015 Zhulq Inc.
 • компатибилност: OS X 10.9 или понова, 64-битен процесор

Ве оставаме директна врска за преземање на MenuTab за Facebook - апликација за Facebook Messenger со известувања за работна површина, директно од Mac App Store. Се надевам дека Ви се допаѓа.

Download:

Апликацијата повеќе не е достапна во App Store

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.