MenuTab Pro за Instagram бесплатно за ограничено време

инстаграм-1

Се соочуваме со апликација што е бесплатно за ограничено време на Mac App Store и тоа сигурно ќе ги воодушеви loversубителите на Инстаграм. Како што вели насловот на оваа објава, апликацијата е MenuTab Pro за Instagram и со неа ќе можеме да управуваме и да пристапуваме до нашата сметка на Instagram од Mac на едноставен начин. За ова, апликацијата дозволува нејзино користење од помал прозорец од лентата за апликации или од прозорец на работната површина на нашиот Mac, ова е конфигурирано од корисникот во секое време.

 Навистина е едноставна во однос на употребата и Неговиот интерфејс е добро згрижен така што пристапот до сите опции на нашата сметка на Инстаграм е едноставен и интуитивен. Ние можеме бидете во тек од сите нови фотографии што ги додаваат нашите пријатели, познаници и сл., а исто така ни овозможува коментирајте ги фотографиите од самата апликација.

Instagram

Очигледно дека ни треба валидна сметка на социјалната мрежа Инстаграм на кој било наш уред со оперативен систем iOS или Android, тогаш само треба да се логираме во апликацијата и да уживаме во неа на нашиот Mac.

Апликацијата е лансирана во мај 2015 година со почетна цена од 1,99 евра, Но, во моментот е тотално бесплатно од вчера и не знаеме до кој ден ќе продолжи оваа понуда, затоа продолжете.

Апликацијата повеќе не е достапна во App Store


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

2 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   Bruno dijo

  Добра вечер колеги, во насловот пишува MenuTap кога сте во MenuTab. Остатокот од објавата е во ред.

  Ви благодарам многу за советот!
  Со почит

  1.    Jordорди Гименез dijo

   Здраво Бруно,

   благодарам за предупредувањето! коригиран

   Честитки!