PDF Expert за Mac ја намалува својата цена оваа недела за 50%

Попусти pdf Експерт

Постојат неколку различни апликации за уредување PDF за Mac достапни денес, но вистина е дека одблизу, има малку или воопшто програми што се приближуваат до потенцијалот на PDF Expert создаден од Readdle. Сега компанијата ја намали цената на своите производи и верзијата за Mac 50% нејзината цена.

PDF експерт е многу стабилна апликација за брзо читање PDF за Mac. Тој е способен да отвори која било PDF-датотека, голема или мала, и секогаш изгледа без напор. Редовно го користам и можам да ве уверам дека за неколку секунди е подготвен за употреба и штом ќе увеземе датотека, наскоро ќе биде достапна за да започнете со работа на неа. Едно последно.

Но, за мене, еден од аспектите каде оваа апликација најмногу се истакнува е во пребарувањата. Readdle тврди дека PDF Expert работи со некои најсовремени карактеристики за пребарување на PDF и сигурен сум дека е така бидејќи тие се многу успешни и исто така брзи.

Има многу други функции, како што е можноста за бележење во PDF. Спојте ги датотеките со само спуштање и влечење. Уредете PDF за формулари. И секако можноста за потпишување документи со додавање на нашите дигитални или рачно напишани потписи кои претходно сме ги создале и утврдиле.

Добра опција која сега можеме да ја добиеме со попуст од 50%. Значи тоа оди од 80 евра на 40 во лиценцата за три Mac компјутери и започнува денес 25-ти до 30-ти. Тоа секако е шанса која не треба да ја пропуштите. Ако она што го барате е програма за ракување со PDF што одговара на вашите потреби. Веројатно е најдобар во својот сегмент. Отсекогаш сум бил многу задоволен од програмата. Од она што го гледам во коментарите на Mac App Store, не сум единствениот.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

бул (точно)