Mis de veiling van een horloge van Steve Jobs niet

steve-jobs-macintosh

Tegenwoordig hebben we nieuws kunnen lezen dat sprak over bepaalde veilingen waarin niets meer is verkocht aan de hoogste bieder en niets minder dan persoonlijke spullen van voormalig Apple CEO Steve Jobs​ In een vorig artikel hebben we gereageerd op de verkoop van sandalen van natuurlijk gebruikt leer, dat van Jobs zelf was.

In dit andere artikel hebben we nieuws des te nieuwsgieriger en dat is dat we het niet gaan hebben over de veiling van een Apple Watch, nee, Het gaat om het geld dat is betaald voor een Seiko-horloge dat in 1984 de visionair van Apple was Hij droeg het meestal om zijn pols.

Je hebt de omslagfoto van dit artikel vast al vaak gezien, maar toch ben je nooit gestopt om naar de foto te kijken, naast het dragen van een prachtige originele Macintosh op Jobs 'schoot, Om zijn pols is duidelijk het horloge te zien dat vele jaren later is geveild.

Seiko Steve Jobs

Nu heb je je misschien afgevraagd hoe dit object op een veiling terechtkwam en het antwoord is dat dit ironische horloge toebehoorde aan het huis van Steve Jobs. die destijds heeft besloten te overlijden en extra inkomen te kunnen verwerven.

Het horloge is verkocht voor in totaal Dollar 42.500 dat ze voor de verandering ongeveer 38.600 euro bedragen, waarvan jij en ik op dit moment graag zouden willen hebben. De verhuurder waar we het over hebben, belt zelf Mark Scheff en in een paar dagen tijd kreeg hij meer dan 5.500 mensen om op het artikel te bieden.

Wees de eerste om te reageren

Laat je reactie achter

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

  1. Verantwoordelijk voor de gegevens: Miguel Ángel Gatón
  2. Doel van de gegevens: Controle SPAM, commentaarbeheer.
  3. Legitimatie: uw toestemming
  4. Mededeling van de gegevens: De gegevens worden niet aan derden meegedeeld, behalve op grond van wettelijke verplichting.
  5. Gegevensopslag: database gehost door Occentus Networks (EU)
  6. Rechten: u kunt uw gegevens op elk moment beperken, herstellen en verwijderen.