Çfarë duhet të bëni për të tërhequr vëmendjen tuaj brenda një dyqani fizik të Apple?

Dyqanet Apple përqafojnë filozofinë 100% Mac'era por gjithashtu ofrojnë një shkallë të lirisë për klientët e tyre që shpesh përdoret për të kryer gjëra të tilla si regjistrimi i një videoje nga një kompjuter dyqani dhe ngarkimi i tij në YouTube ose organizimi i koreografisë argëtuese në dyqan ndërsa klientët halucinojnë me atë që po ndodh, por, deri në çfarë mase ka liri brenda një dyqani Apple?

Përgjigja e kësaj pyetjeje është ajo që komediani Mark Malkoff, i famshëm për të jetuar në një IKEA midis veprimeve të tjera, i ka bërë vetes dhe i cili tani po përpiqet të kryejë disa gjëra të çmendura brenda dyqaneve të Apple për të tërhequr vëmendjen e tyre, megjithatë Jo vetëm që nuk e tërheqin atë vëmendje, por vetë punonjësit e dyqanit bëjnë fotografi me të.

Personalisht, unë preferoj momentin e Darth Vader ... është shumë mirë!

Fuente: El Mundo


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.