Çfarë prisni nga fjala kryesore në 30 tetor? [Sondazhi]

Të shumta janë thashethemet që flasin për iPad Pro të ri, MacBook të ri apo MacBook Air si produktet kryesore të kryeministrit të Apple më 30 tetor në New York City. Por disa prej nesh po mendojnë edhe për produkte të tjera përtej atyre që përmenden në të gjitha thashethemet dhe Apple me frazën e tij na jep arsye për të menduar ...

Mund të themi se produktet e yjeve do të jenë ato të përmendura dhe ne personalisht duam të shohim nëse do të jetë vërtet një MacBook i ri apo MacBook Air rinovoi atë që ata na paraqesin më 30 tetor, pavarësisht kësaj ne pyesim nëse A kemi mundësi të shohim AirPod-et e reja të gjeneratës së dytë? Mund të jetë që djepët e karikimit të AirPower u lëshuan gjithashtu?

Çfarë prisni nga fjala kryesore në 30 tetor?

Shih rezultatet

Po ngarkohet ... Po ngarkohet ...

Ne nuk do të rrahim rreth shkurret dhe për këtë arsye përgjigjet e pyetjes Çfarë prisni nga fjala kryesore në 30 tetor? ato janë të qarta dhe të drejtpërdrejta. Nëse dëshironi të ndani mendimin tuaj ose idenë tuaj për atë që ata mund të na tregojnë, mos hezitoni ta lini në kutinë e komenteve që kemi në fund.

Tani të gjithë mund të presim dhe të shohim se çfarë ndodh në lidhje me thashethemet dhe rrjedhjet, por me siguri orë para ngjarjes kemi disa më shumë informacione sesa ato që ata do të na paraqesin sesa sot, ne në thelb kemi thashethemet. Filtruar nga ditët e mëparshme dhe pak tjeter Gëzohem të mendoj se Apple mund të mbajë larg rrjedhjet dhe gjithçka erdhi si një surprizë në ditën e mbajtjes së fjalës kryesore, por ju e dini që sot duket si një detyrë e pamundur për të kryer siç ndodhi me fillimin e Apple Watch Series 4 dhe iPhone XS, XS Max dhe iPhone XR.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

4 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Alvaro dijo

  Airpods 2 zhyten me karikim pa tel dhe siri. Ipad pro Asnjë fletore nuk mendoj se do të dalë në treg deri në tremujorin e parë të vitit 2019.

 2.   Pedro Tr dijo

  Ipad pro dhe fuqia ajrore

 3.   Ricardo Comeglio dijo

  Makmini i ri.

 4.   Makako69 dijo

  Air Pods, libër Mac dhe ... Diçka tjetër: MAC PRO