Pako me pesë ndeshje nga saga spektakolare: Call of Duty

pako e thirrjes së detyrës

Për të gjithë ata që pëlqejnë lojërat dhe lojërat në përgjithësi, ata nuk mund ta humbin këtë ofertë spektakolare të lançuar sot nga faqja e internetit stacksocial dhe e cila na ofron një pako për një 7 ditë kohë e kufizuar me tre lojëra mitike nga saga e Call of Duty, si dhe duke përfshirë 2 harta me zombie si protagonistë në çmim.

Këto tre lojëra plus versionet e tyre përkatëse mumje të Call of Duty janë në dispozicion për të gjithë përdoruesit e Mac me një zbritje vërtet interesante në çmimin e tyre. Nëse bëjmë blerjen e secilës prej këtyre lojërave individualisht, ne fitojmë një shifër pak më të vogël se 100 euro kështu që kursimet me këtë pako janë të konsiderueshme. pako thirrjesh të detyrës

Nuk është e nevojshme të shpjegohet shumë në lidhje me temën e lojës, sepse ajo është e njohur mirë, por ne do të themi se janë lojëra me shumë veprim dhe armë. Për të qenë në gjendje të luaj me të gjithë ata në heshtje në Mac-in tonë, unë e lë kërkesat minimale të nevojshme të lojës më të re Call of Duty të ofruar në këtë pako, e cila nuk është askush tjetër përveç Call of Duty: Black Ops dhe kërkon si kërkesat minimale:

 • OS X 10.7.5 (për Luanin) OS X 10.8.4 (për Malin Luan)
 • Intel Core 2 Duo 2.2 GHz
 • 4 GB RAM
 • 512 MB ose më e lartë. NVIDIA 650M, ATI HD 3870
 • 15 GB hapësirë ​​e lirë në disk

Çmimi në platformën Steam të lojës Call of Duty: Black Ops është i disponueshëm tani për tani 39,99 euro dhe në Mac App Store e gjejmë deri në 21,99 euro Pra, të paguash pak më shumë dhe të kesh këtë seri lojërash 3 + 2 ia vlen. Me këtë pako do të kemi të 5 në Mac-in tonë, për vetëm 39,99 euro.

thirrja e detyrës-1 Nëse ju pëlqejnë lojërat aksionare dhe ju jeni një lojtar i kësaj sage, klikoni në lidhjen më poshtë dhe shijoni këtë paketë lojë spektakolare në Mac tuaj.

Më shumë informacion - SimCity: Zgjerimi i Qyteteve të Nesërme Vjen më 12 Nëntor

Lidhja - Staksociale


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.