11 × 37 Podcast: Jailbreak përsëri… A kujdeset dikush?

Podkasti i Apple

Natën e kaluar ne mbajtëm podcastapple javore së bashku me kolegët tanë nga Actualidad iPhone dhe kemi biseduar gjatë për JailBreak lëshuar së fundmi për iOS. Kjo na solli të numërojmë një numër të pafund betejash që një server dhe pjesa tjetër e kolegëve tanë kishin me versionet e vjetra të këtij "hack" për pajisjet iOS. E vërteta është se ne donim të ngatërroheshim me lajmet, cicërimat, depot e reja dhe të tjerët, por sot madje mund të jetë joproduktive që JB (Jailbreak) të instalohet në iPhone-in tonë për shkak të sasisë së informacionit të ndjeshëm që ruajmë në të.

Në çdo rast, përdoruesit që duan të mund ta kryejnë këtë JB lehtësisht në Versioni iOS 13.5 dhe kjo për shumë është diçka e rëndësishme, kështu që nuk ka asgjë më shumë për të thënë, që të gjithë bëjnë atë që duan me iPhone, iPad dhe të tjerët.

Nëse dëshironi mund të na ndiqni drejtpërdrejt çdo të martë në mbrëmje, direkt nga kanali ynë në YouTube, ose prisni disa orë, derisa të jetë në dispozicion audio podcast përmes iTunes, Siç është zakonisht. Nëse keni ndonjë problem, dyshim ose sugjerim për podcast-in tonë, mund ta komentoni drejtpërdrejt përmes bisedës së disponueshme në YouTube, duke përdorur hashtag #podcastapple në Twitter ose nga kanali ynë në Telegram e cila është plotësisht falas dhe e hapur për të gjithë.

Dhe përsëri ne duhet të falënderojmë të gjithë të pranishmit për kompaninë tuaj në këto pjekje intensiveGjithnjë e më shumë përdorues po na takojnë drejtpërdrejt dhe ju na pyetni drejtpërdrejt në lidhje me rrymën teknologjike të Apple, produktet e saj dhe gjithashtu tema të tjera që nuk lidhen drejtpërdrejt me Apple. Për ekipin është vërtet kënaqësi të ndajmë të gjitha përvojat tona dhe të njihemi me tuajat, shpresojmë që ky komunitet i përdoruesve të vazhdojë të rritet dita ditës.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.